بنیاد تخصصی حضرت امام (ره) تشکیل می‌شود
کد خبر: 1010676
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EvE
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی:
تشکیل بنیاد تخصصی حضرت امام (ره) یک ضرورت است، چراکه تاکنون کار درخوری برای حضرت امام (ره) انجام نشده، بنابراین تشکیل این بنیاد در استان مرکزی یک اقدام جدی در این راستاست.
سرویس ایران جوان آنلاین: کار با عظمت کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶ هزار و۲۰۰شهید استان مرکزی در سایه همکاری و همدلی انجام شد و این باید در برنامه‌های آینده الگو باشد، چراکه بیش از دوسال تمامی مجموعه‌های فرهنگی و مسئولان ارشد استان درگیر برگزاری کنگره بودند و همکاری مستمر داشتند.

برگزاری نمایشگاه دستاورد‌های کنگره در آینده نزدیک با حضور تمامی کارگروه‌ها، اجلاسیه‌ها و کمیته‌ها در دستور کار قرار دارد و بخش بزرگی از دستاورد‌ها به نمایش گذاشته خواهد شد.

رسانه‌ها طی این چند سال همکاری و همیاری خوبی با ستاد کنگره داشتند که قابل تقدیر است، اما باید توجه کنیم کار کنگره تمام نشده است و رسانه‌ها مانند گذشته به همکاری و همیاری خود ادامه دهند.

دستاورد‌های کنگره شهدای استان تا سال‌های زیادی قابل بهره‌برداری است و ما به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم تا تمامی دستاورد‌ها و اقدامات کنگره ماندگار و قابلیت استفاده برای آیندگان را داشته باشد.

تشکیل بنیاد تخصصی حضرت امام (ره) در دستور کار کنگره شهدای استان است. این یک ضرورت است. ضمن اینکه یکی از بزرگ‌ترین دستاورد‌های کنگره تکمیل و پیشرفت بیش از ۸۰درصدی موزه دفاع مقدس استان است. بعد از سال‌ها توقف امروز این کار در حال تکمیل است و اگر اعتبارات به خوبی تأمین می‌شد این کار تاکنون به اتمام رسیده بود و امیدواریم تأمین اعتبارات برای تکمیل این کار بزرگ به موقع انجام شود.

سرمایه‌های بزرگی در استان مرکزی وجود دارد و ما امروز باید این هنر را داشته باشیم که از این سرمایه‌ها به خوبی استفاده کنیم.

تقویت و ایجاد ارتباط صمیمی با هنرمندان و درگیرکردن آن‌ها با مسائل ارزشی از هنر‌های دیگر کنگره بود که در گام دوم این کار در حال انجام است.

یکی از مسائلی که امروز پیش‌روی ماست گرامیداشت ۴۰ سالگی دفاع مقدس است که به عنوان یک ضرورت مهم باید به آن توجه داشته باشیم.

ستاد استانی گرامیداشت ۴۰ سالگی دفاع مقدس تشکیل و برنامه‌های ابلاغی آن نیز تدوین شده است و امروز
نیازمند این هستیم این گرامیداشت را همانند کنگره شهدای استان به خوبی برگزار کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار