تاکید رهبری بر ورود مجلس به مسئله باروری، مسکن و ازدواج
کد خبر: 1010404
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Eqq
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه
 نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره همکاری مجلس با قوای دیگر، تاکید کرد: ایشان نظارت مجلس بر امور کشور را موثر دانستند و یاد آور شدند که این نظارت نباید به درگیری و نزاع کشیده شود.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز  گفت:رهبری انتظار بیان حق و پیگیری آن را دارند و به شدت مخالف مجادله و تشنج میان قوا هستند وآنرا برای افکار عمومی زیان بخش و ناراحت کننده عنوان کردند.

میر تاج الدینی درخصوص تعامل قوا در سال آخر کاری دولت افزود:رهبری به نمایندگان یادآور شدند که با حفظ جهات شرعی و بدور از نزاع، وزرا به مجلس دعوت شوند و درچارچوب قانون گفتگو صورت گیرد، چون هیچگونه توهین و درگیری روا نیست.

نماینده مردم تبریز گفت: رهبری همه قوا را به تعامل دعوت کردند و از مجلس خواستند که با عمل به وظایف قانونی، از جمله مباحث نظارتی مانند تذکر و سوال امور کشور را مد نظر داشته باشند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر رفع مشکلات اقتصادی مردم افزود:رهبری بیان فرمودند که مسایل درجه دو سه زیاد است، اما رفع مسایل کلیدی کشور باید جزء اولویت‌های اصلی باشد و مهار تورم و علل زنجیره‌ای بودن آن باید شناسایی و جلوگیری شود.

وی با اشاره به بیانات رهبری در خصوص مسایل فرهنگی کشور گفت: بحث مسکن، ازدواج جوانان و فراهم شدن بستر آن، توجه به نرخ باروری و تداوم نسل از تاکیدات ایشان برای بستر سازی مناسب مجلس بود که باید تلاش شود در این مسیر، شرایط و ریل گذاری‌های مناسبی از سوی نمایندگان دوره یازدهم صورت گیرد.
منبع: جام جم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار