ورزش - رزمی
رزمی
یازدهمین دوره رقابت‌های پومسه قهرمانی جهان از پنجشنبه در شهر گویانگ کره‌جنوبی آغاز می‌شود و کاروان اعزامی تکواندو ایران به جنگ حریفان قدرتمند می‌رود.
طبق تصمیم اتخاذ شده در آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ و به دلیل مشکلات عدیده روسیه در زمینه دوپینگ، حضور ورزشکاران این کشور در المپیک توکیو بدون پرچم خواهد بود.
رئیس فدراسیون کاراته گفت: تمام اعضای خانواده کاراته باید تلاش کنند تا آرامش این رشته ورزشی حفظ شود، زیرا هدف همه ما کسب بیشترین
سرگروه تیم ملی ووشو ایران با برتری مقابل رقیب لبنانی برای پنجمین بار موفق به کسب مدال طلای قهرمانی جهان شد.
کاپیتان تیم ملی تکواندو ایران با شکست در دور نخست سومین مرحله مسابقات تکواندو گرندپری در سال ۲۰۱۹ از دور مسابقات کنار رفت.
با حضور مسئولان کاراته برگزار شد
سومین دوره مجمع عمومی سالانه کاراته سبک شوتوکان wjka در استان مازندران برگزار شد.
سرمربی تیم ملی تکواندو دانشجویان ایران با بیان اینکه نفرات اعزامی به بازی‌های یونیورسیاد برای کسب موفقیت از انگیزه و آمادگی بالایی برخوردارند، گفت: با توجه به سطح بالای این رقابت‌ها، قطعا کار سختی را در پیش خواهیم داشت.
جمع زیادی ازبانوان کاراته کای کشوربه مناسبت سی وهفتمین سالگرد شهادت شهید علی عباسی، با حضوربرسرمزارآن شهید واهدای گل، یاد و خاطره آن شهید ارزشمند را گرامی داشتند.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با پسر طلایی ووشوی ایران در پی هتریک در مسابقات آسیایی
تیم ملی ووشوی ایران در حالی با ۲ طلا در جاکارتا عملکرد فوق العاده ای از خود بجا گذاشت که محسن محمد سیفی توانست ضمن کسب مدال طلا ، هتریک کند و بعنوان یک ستاره در صف بزرگان این رشته در دنیا قرار بگیرد. سیفی پیش از این در بازی های آسیایی گوانگجو و اینچئون نیز به مدال طلا رسیده بود.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با سرمربی تیم ملی ووشو در پی کسب ۶ مدال آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا
عملکرد ووشو در جاکارتا درخشان بود. تیم ۹ نفره ای که توانست هم در بخش تالو و هم ساندا مدال های با ارزشی را کسب کند.۲ مدال طلاي محسن محمدسيفي و عرفان آهنگريان و ۴ نقره زهرا کياني، الهه منصوريان و شهربانو منصوريان و فرودظفري کارنامه موفق ووشو در هجدهمین دوره از رقابتهای آسیایی جاکارتا بود که از خود به جا گذاشت.