تکواندو، یکی از امید‌های ایران در بازی‌های آسیایی
مردان تکواندو ایران با جدیت و اتحادی مثال‌زدنی خود را برای حضور در شیاپ‌چانگ جاکارتا آماده می‌کنند. شاگردان فریبرز عسگری در حالی با تمام قوا به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اعزام می‌شوند که تکواندو باز هم یکی از امید‌های کاروان ورزشی ایران به حساب می‌آید.
هنر‌های رزمی مثل کاراته تنها رشته‌های ورزشی هستند که از سنین بالا نیز می‌توان آن را شروع کرد و ادامه داد.
قهرمانی تیم ملی کاراته در رقابت‌های قهرمانی آسیا، آن هم پیش از مسابقات آسیایی جاکارتا باعث امیدواری مدال‌آوری توسط یکی از رشته‌های رزمی در بزرگ‌ترین آوردگاه ورزش قاره کهن شده است.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با سرمربی تیم ملی ووشو در پی قهرمانی تیم ملی جوانان در جهان
هفتمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان جهان درحالی بامداد امروز به پایان رسید که ووشو کاران جوانان کشورمان با کسب ۱۱ مدال طلا،۸ نقره و ۷ برنز برای نخستین بار توانستند برسکوی نخست قهرمانی جهان بیایستند. تیم هنگ کنگ هم با کسب ۱۰ مدال طلا، ۴ نقره و ۸ برنز به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و آمریکا هم با ۸ مدال طلا، ۴ نقره و ۳ برنز سوم شد.
شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته ایران در گفت‌وگو با «جوان»:
تیم ملی کاراته مردان اخیراً در لیگ جهانی کاراته وان ترکیه با پشت سرگذاشتن حریفان قدرتمند، سکوی قهرمانی دنیا را از آن خود کرد تا یک بار دیگر ظرفیت بالای این رشته رزمی در کسب مدال را ثابت کند...
ذبیح‌الله پورشیب:
تجربه‌ها به راحتی به دست نمی‌آیند. اشتباهات امروز هر اندازه که تلخ باشد، تجربه‌ای گرانبهاست برای روز‌های آینده تا مانع از اشتباهاتی به مراتب بزرگ‌تر باشد.
گفت‌وگوی «جوان» با امیر مهدی‌زاده، قهرمان کاراته جهان:
حمایت‌ها پس از المپیکی شدن کاراته بیشتر نشده، بلکه بدتر هم شده است. در همین موضوع جوایز در حقمان اجحاف شده است.
لیگ جهانی کاراته- استانبول؛
پرونده تیم اعزامی ایران به پنجمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته با کسب ۱۲ مدال طلا، نقره، برنز و عنوان قهرمانی این مسابقات استانبول بسته شد.
۲