قوه قضائیه کارشناس رسمی جذب می‌کند
کد خبر: 993776
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AWe
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۰
مطابق اطلاعیه‌ای که مرکز کارشناسان رسمی قوه‌قضائیه منتشر کرده است، متقاضیان دریافت پروانه کارشناس رسمی دادگستری می‌توانند در آزمون این مرکز ثبت نام کنند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: براساس اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز کارشناسان رسمی قوه قضائیه، ثبت نام آزمون دریافت پروانه کارشناس رسمی دادگستری از روز گذشته آغاز شده و تا ۲۳ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضائیه ۹۸ به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh. org انجام خواهد شد. داشتن حداقل پنج سال سابقه کاری مرتبط با مدرک لیسانس «در زمان اخذ پروانه» کارشناسی یکی از شروط اعلام شده برای ثبت نام در این آزمون است. ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضائیه ۹۸ برای ۱۷ مجموعه رشته تخصصی انجام می‌شود که داوطلبان باید برای ثبت نام در هر رشته مدارک کارشناسی مورد نیاز را داشته یا در صورت امکان سابقه کاری ذکر شده را داشته باشند. دارا بودن یکی از گزینه‌های مدارک یا سابقه کاری کافی است و الزاماً هم مدرک و هم سابقه برای شرکت در آزمون نیاز نیست. گفتنی است داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و در صورت پذیرش وارد مرحله مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت خواهند شد. همچنین داوطلبان متقاضی به استخدام در ارگان‌های دولتی و... می‌توانند علاوه بر این آزمون در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی نیز شرکت کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار