ابزار دفاعی منهای حضور مردم ارزشی ندارد
کد خبر: 990335
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049d9
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۰
رئیس سازمان اطلاعات سپاه:
رئیس سازمان اطلاعات سپاه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن گفت: اگر ابزار دفاعی منهای حضور مردم باشد، ارزشی ندارد و به سرعت آن قدرت زائل می‌شود.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع راهپیمایان تهرانی در ۲۲ بهمن گفت: موضوعات مختلفی را در ادبیات سیاسی به عنوان عناصر قدرت مطرح می‌کنند که مهم‌ترین عنصر قدرت انقلاب اسلامی را حضور گسترده مردم و مشارکت حداکثری در عرصه‌های مختلف انقلاب می‌دانند.

وی افزود: هر چه مردم خود را در انقلاب صاحب نقش بدانند قدرت انقلاب اسلامی هم بیشتر خواهد شد و به تعبیر رهبر معظم انقلاب حضور مردم در صحنه حتی می‌تواند سوخت موشک‌ها را هم تأمین کند و به عبارتی یکی از ابزار‌های دفاعی و نظامی محسوب می‌شود. رئیس سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد: اگر ابزار دفاعی منهای حضور مردم باشد، ارزشی ندارد و به سرعت آن قدرت زائل می‌شود. طائب افزود: ابزار قدرتی که پشتوانه آن حضور میدانی مردم باشد، به سوخت موشک‌ها بقا می‌دهد. وی گفت: مردم مستضعف جهان امروز به دنبال آن هستند که از آن‌ها حمایت و پرچمداری کنند تا بتوانند در برابر مستکبران ایستادگی کنند. رئیس سازمان اطلاعات سپاه اظهار داشت: ۴۱ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و ما وارد دومین سال از چله دوم انقلاب می‌شویم. طائب اضافه کرد: این حضور گسترده مردم امیدآفرینی برای مستضعفان جهان خواهد بود که مقاومت جواب می‌دهد و طبق وعده الهی مستکبران از بین رفتنی هستند.

وی درباره گام دوم انقلاب اسلامی هم تصریح کرد: امروز استکبار در اوج فعالیت‌هایش و با همه هم‌افزایی‌های خود به دنبال آن است که با هم‌افزایی بیشتر با اسرائیلی‌ها و کشور‌های غربی توازن منطقه‌ای ایجاد کند و بر همین اساس اسرائیلی‌ها نزد امریکایی‌ها رفته و به دنبال ادراک‌سازی برای آن‌ها هستند و امریکایی‌ها با کمک اسرائیلی‌ها طرح معامله غرب را مطرح کردند. رئیس سازمان اطلاعات سپاه اظهار داشت: ما ضمن اینکه قدردان مردم هستیم و به نظرم هرچه برای آن‌ها کار کنیم شأن آن‌ها بسیار بیشتر از این حرف‌ها است ولی، چون مردم ولی نعمت انقلاب هستند باید حضورشان را در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی و انتخابات بیشتر کرده و این حضور می‌تواند مجلسی قوی به وجود آورد. وی ادامه داد: حضور مردم در عرصه علم و فناوری قدرت ملی را افزایش می‌دهد، بنابراین انتظار داریم که، چون مردم خود را صاحب انقلاب می‌داند حضور میدانی آن‌ها هم بیشتر شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار