یکی از کاندیداهای لیست نهایی اصولگرایان در تهران مشخص شد
کد خبر: 989985
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049XV
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
پیرهادی: شورای ائتلاف برای اسلامشهر و شهرری نماینده اختصاصی معرفی می‌کند
سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت: با اعلام نظر مجمع عمومی اسلامشهر، سعید کرمی به عنوان کاندیدای اختصاصی اسلامشهر در لیست ۳۰ نفره تهران قرار گرفت.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: محسن پیرهادی، سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی با اشاره به انتخاب گزینه نهایی اسلامشهر برای لیست ۳۰ نفره تهران، گفت: بر اساس تصمیم شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی، شهر‌های اسلامشهر و شهرری در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در لیست ۳۰ نفره تهران دارای دو نماینده اختصاصی خواهند بود.

وی افزود: در جلسه‌ای که امروز (جمعه، ۱۸ بهمن) با حضور نمایندگان منتخب مجمع اسلامشهر و اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیرو‌های انقلاب بدون حضور کاندیدا‌ها برگزار شد، پس از بحث و بررسی‌های متعدد و بررسی نتیجه نظرسنجی‌های صورت‌گرفته، «سعید کرمی» به عنوان کاندیدای اختصاصی اسلامشهر در فهرست ۳۰ نفره تهران شورای ائتلاف انتخاب شد.
 
یکی از کاندیداهای لیست نهایی اصولگرایان در تهران مشخص شد
سعید کرمی که به گفته سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان کاندید اختصاصی اسلامشهر در لیست ۳۰ نفره تهران است
 
سخنگوی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی اظهار کرد: در ادامه جلسات شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب، کاندیدای اختصاصی شهرری برای حضور در فهرست ۳۰ نفره تهران نیز انتخاب خواهد شد.

پیرهادی با اشاره به هدف شورای ائتلاف از اختصاص دو نماینده به اسلامشهر و شهرری، تصریح کرد: با توجه به اهمیت این دو شهر و با در نظر گرفتن نزدیکی اسلامشهر و شهرری به تهران، تصمیم گرفته شد که در فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف تهران هر کدام از این دو شهر، یک کاندیدا داشته و در مجلس شورای اسلامی نمایندگان اختصاصی برای پیگیری دغدغه‌ها و مطالبات مردمی در اختیار داشته باشند.
منبع: ايسنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار