تکنولوژی بخش ایمنی و آتش نشانی فرودگاه پیام ارتقا مي يابد
کد خبر: 987572
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048ua
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
نادر ثناگومطلق خبر داد:
با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال بازسازی و بهسازی خودرو‌های اطفائیه و کفساز فرودگاه بین المللی پیام در دستور کار معاونت هوانوردی قرار گرفت.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای بالا بردن ضریب ایمنی و آتش نشانی و ارتقاء الزامات ایکائو در این فرودگاه گفت: با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال بازسازی و بهسازی خودرو‌های اطفائیه و کفساز فرودگاه بین المللی پیام در دستور کار معاونت هوانوردی قرار گرفت.

به گزارش جوان آنلاین به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام نادرثناگومطلق افزود: این اقدام با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد ۲۰۰ میلیون تومان، از محل اعتبارات شرکت خدمات هوائی پیام صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: هدف از انجام این اقدام، به روز رسانی تجهیزات موجود و ارتقاء الزامات ایمنی هوانوردی در حوزه ایمنی و آتش نشانی و افزایش category ایمنی و نجات فرودگاهی می‌باشد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام نشان کرد: در حال حاضر ایستگاه آتش نشانی فرودگاه بین المللی پیام دارای ۵ خودرو اطفائیه و کفساز و همچنین تجهیزات آتش نشانی به روز جهت ارائه خدمات امداد و نجات و اطفاء حریق می‌باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار