سرقت از مشتریان دیوار با گاز اشک آور
کد خبر: 981328
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Hs
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۰
سارق حرفه‌ای در پوشش خریدار با فروشندگان کالا در سایت دیوار قرار می‌گذاشت و با گاز اشک‌آور اموالشان را سرقت و همراه همدستش از محل فرار می‌کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، این پرونده ۲۶ اردیبهشت‌ماه به دستور بازپرس شعبه ۷ دادسرای ناحیه ۳۴‌تهران در دستور کار کارآگاهان اداره‌پنجم پلیس‌آگاهی قرار گرفت. بررسی شکایت‌های مطرح شده نشان داد که اولین شکایت را مردی در کلانتری ۱۲۸‌تهران‌نو مطرح کرده‌است. شاکی در توضیح بیشتر شکایت خود به کارآگاهان گفت: من برای فروش یک ساعت اپل در سایت دیوار آگهی دادم. بعد از آن مردی تماس گرفت و بعد از پرسیدن مشخصات و قیمت، درخواست خرید کرد که با او قرار گذاشتم. وقتی سر قرار حاضر شدم خواست که ساعت را بررسی کند. وقتی ساعت را به دست او دادم ناگهان به رویم گاز اشک‌آور پاشید و همراه راننده‌ای که منتظرش بود فرار کرد. شاکی گفت: من روی دست راست آن مرد نشان بزرگ یک خالکوبی دیدم و حالا هم از او شکایت دارم.

در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان با بررسی دوربین‌های مداربسته موفق شدند، چهره متهم را شناسایی کنند. بررسی سوابق متهم بعد از تحقیق در بانک اطلاعات مجرمان سابقه‌دار نشان داد که متهم ۲۶‌ساله مجید نام دارد و بار‌ها به اتهام سرقت و کلاهبرداری بازداشت شده و به زندان افتاده است. تحقیقات بیشتر پلیس همچنین نشاد داد که همدست وی هم مجرم سابقه‌داری به نام حسین ۲۸‌ساله است که او هم بار‌ها به اتهام سرقت بازداشت شده و به زندان افتاده بود. کارآگاهان در جریان تحقیقات بعدی موفق شدند مخفیگاه حسین را در ۳۰‌متری‌جی شناسایی و ۱۷‌آذرماه او را بازداشت کنند. حسین در بازجویی‌ها به سرقت از مشتریان دیوار با همدستی مجید اعتراف کرد و گفت: ما دو بچه محل هستیم که از مدتی قبل تصمیم گرفتیم به این شیوه از فروشندگان کالا در سایت دیوار سرقت کنیم. با اطلاعاتی که متهم در اختیار پلیس گذاشت مخفیگاه همدست وی هم در جنت‌آباد شناسایی و بازداشت شد. متهم هم در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی اعتراف کرد. سرهنگ کارآگاه احمد نجفی، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهمان در اداره پنجم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار