تله مرد چوپان برای شاخ اینستاگرام
کد خبر: 980215
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046zv
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
مرد چوپانی که یکی از شاخ‌های اینستاگرام را ربوده و قصد آزار وی را داشت در جلسه دادگاه گفت که به شاکی علاقه دارد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، رسیدگی به پرونده از فروردین‌ماه امسال با شکایت دخترجوانی که یکی از مدل‌های تبلیغاتی اینستاگرام بود به جریان افتاد. او با مراجعه به پلیس‌آگاهی تهران از مرد جوانی به اتهام اذیت و آزار شکایت کرد و گفت: «با چند عمل زیبایی، فالوور‌های زیادی در اینستاگرام داشتم و یکی از مدل‌های تبلیغاتی شناخته شده هستم. مدتی قبل مرد جوانی برایم پیغام فرستاد و از من خواست برای شرکتش تبلیغ کنم. وقتی عکس‌های او را سوار بر خودروی بی‌ام‌و دیدم فکر کردم پسر پولداری است. در محل قرار که مهرشهر کرج بود متوجه شدم او چوپان و صاحب ۲۰۰‌رأس گوسفند است.»

شاکی ادامه داد: «آن مرد گفت که صاحب یک دامداری است و می‌خواهد برای دامداری‌اش تبلیغات کند. به همین خاطر از من خواست به او کمک فکری بدهم، اما قبول نکردم. او به اصرار من را سوار ماشینش کرد و به طرف جاده آزادگان رفت. خواستم از ماشین پیاده شوم، اما توجهی نکرد. شیشه ماشین را پایین کشیدم تا خودم را از ماشین به بیرون پرتاب کنم که مرد جوان مرا به شدت کتک زد و با هم درگیر شدیم. در آن درگیری لباس‌هایم پاره شد و مقدار زیادی از مو‌های سرم کنده شد. خیلی تلاش کردم تا اینکه توانستم خودم را از شیشه ماشین به بیرون پرتاب کنم و نجات پیدا کنم.»

با طرح این شکایت، مرد چوپان به اتهام آدم‌ربایی بازداشت شد و پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

صبح دیروز متهم در همان شعبه به ریاست قاضی بابایی پای میز محاکمه ایستاد. ابتدای جلسه شاکی شکایت خود را مطرح کرد و گفت پسر جوان قصد آزار او را داشت. سپس برای متهم درخواست اشد مجازات کرد. در ادامه متهم در جایگاه ایستاد و با انکار جرمش گفت: «مدتی قبل همسرم طلاق گرفت و از هم جدا شدیم. بعد از آن با دیدن تصاویر دختر جوان در اینستاگرام به او علاقه‌مند شدم. باور کنید قصد آدم‌ربایی و آزار دختر جوان را نداشتم. من او را دوست دارم و قصد دارم با او ازدواج کنم.» در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار