آماده باش پلیس پایتخت برای بازگشایی مدارس
کد خبر: 970137
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044NN
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۰
فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به فعالیت بیش از ۱۵‌هزار نیروی پلیس از آماده باش صد‌درصدی در برای تأمین امنیت دانش‌آموزان همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سردار حسین رحیمی در رزمایش «مهر ایمن شهر ایمن» توضیح داد: این رزمایش نشان از آمادگی و توانمندی همه خدمتگذاران عرصه امنیت و آرامش و تعلیم و تربیت است که باید از همه آن‌ها تقدیر کنم.

وی ادامه داد: این رزمایش با محوریت پلیس راهور اجرا شد، بنابراین به همه کسانی که در این عرصه کار خود را آغاز می‌کنند اعلام می‌کنم این رزمایش با هدف نمایش توانمندی‌های دستگاه‌های مختلف اجرایی شده است. وی افزود: بیش از ۱۵‌هزار نیروی پلیس و در مجموع بیش از ۱۵۰‌هزار نیرو از کل سازمان‌ها و دستگاه‌ها در اجرای طرح آغاز سال تحصیلی و رزمایش مهر ایمن شهر ایمن فعالیت خواهند کرد. قطعاً پلیس تا پایان سال تحصیلی مواردی را به طور دائم دنبال خواهد کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به ارتقای انضباط بخشی در پایتخت اشاره کرد.

وی با اشاره به هماهنگی و هم افزایی بین پلیس و سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان، تأکید کرد: پاکسازی محیط‌های پیرامونی مراکز علمی، مأموریتی است که به صورت مداوم پیگیری می‌شود و این مأموریت بر عهده پلیس مبارزه با مواد مخدر گذاشته شده است.

در این راستا مأموریت ویژه‌ای به پلیس مواد مخدر تهران بزرگ ابلاغ شده که با بهره‌گیری از ده‌ها تیم ویژه در تمام نقاط شهر تهران به ویژه اطراف مدارس و مسیر عبور و مرور دانش‌آموزان، پاکسازی کاملی انجام و امنیت برقرار شود. وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به بهره‌گیری از ظرفیت معلمان، دانش‌آموزان و فرهنگیان اشاره کرد و افزود: بهره‌گیری از ظرفیت این عزیزان در قالب همیار پلیس با همکاری و همراهی محقق خواهد شد. این اقدامات برای نهادینه کردن فرهنگ نظم و انضباط برای آحاد مردم است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار