انقلاب اسلامی نیازمند انجمن‌های تخصصی سازمان بسیج هنرمندان است
کد خبر: 965656
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043D6
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
شست تخصصی مسئولین سازمان بسیج هنرمندان مطرح شد:
مسئول بسیج اساتید استان گرگان گفت: انقلاب اسلامی نیازمند توسعه انجمن‌هاست و وجود آن در سازمان بسیج هنرمندان بر شکوه آن می‌افزاید.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آ‌نلاین: غلامرضا منتظری مسئول بسیج اساتید استان گرگان در نشست تخصصی مسئولین سازمان بسیج هنرمندان که با حضور رئیس و مدیران سازمان بسیج هنرمندان کشور طی سه روز در مشهد مقدس برگزار شد در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان کشور در خصوص نقش انجمن‌ها عنوان کرد: ثمره وجود انجمن‌ها تولید فن، علم و یک محصول هنری و ادبی است بطوری که با شکل گیری انجمن‌ها زمینه رشد استعداد‌ها فراهم می‌شود.

وی مزیت دیگر انجمن‌ها را تبادل تجارب دانست و افزود: تشکل‌های فرهنگی، ادبی و هنری سبب می‌شود جوانان با شور وارد عرصه شوند و اسباب تقویت و خودباوری را فراهم می‌کند و از طرفی سبب انسجام و تقویت مجموعه‌های هنری و ادبی می‌شود.

عضو هیئت علمی دانشکده علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بیان داشت: انقلاب اسلامی نیازمند توسعه انجمن‌هاست و وجود آن در سازمان بسیج هنرمندان بر شکوه آن می‌افزاید.

وی نسبت به کادرسازی در سازمان به عنوان یک ماموریت بزرگ تاکید کرد و گفت: این یک خلا جدی است که خانواده‌ها با وارد کردن فرزندان خود به عرصه هنر و شناسایی استعداد آنان می‌توانند تا حد زیادی این خلا را جبران کنند.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان گرگان گفت: جشنواره‌های هنری ادبی بهانه‌ای است برای رسیدن به بها. اگر جشنواره‌ها با هدف صرفا تقدیر و تجلیل باشد کافی نیست، ولی اگر رویکرد آموزشی داشته باشد و اسباب دانایی و توانایی را فراهم کند بسیار موثر خواهد بود.

وی اظهار داشت: سازمان بسیج هنرمندان برای رسیدن به اهداف خود در ابتدا باید نقشه راه داشته باشد و سپس برای رسیدن به آن پله‌ها را طی کند، اما متاسفانه نداشتن نقشه راه یک خلا در کل فرهنگ و هنر کشور است.

منتظری در پایان تولیدات با کیفیت را از دیگر فاکتور‌های سازمان برای رسیدن به اهداف خود دانست و گفت: تولیدات هنری تاثیرگذار و جذاب، اعتماد اجتماعی در سازمان ایجاد می‌کند و سبب جذب افراد زیادی به سازمان می‌شود.
نشست تخصصی مسئولین سازمان بسیج هنرمندان با محوریت تحقق فرامین مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در حوزه هنر و نقش سازمان بسیج هنرمندان کشور در تحقق تمدن نوین اسلامی و شبکه سازی و جبهه سازی هنرمندان بسیجی و همچنین با هدف تربیت هنرمند تراز انقلاب اسلامی در مشهد مقدس برگزار شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار