پدر خانواده قتل همسر و دخترش را انکار کرد
کد خبر: 965572
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Bk
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۴
مردی که متهم است همسر و دختر نوجوانش را به قتل رسانده است، جرمش را انکار کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌۲۰:۳۰ شامگاه یک‌شنبه ۲۰‌مرداد‌ماه مأموران کلانتری‌۱۳۳ شهرزیبا از قتل مادر و دختری در خانه‌شان در بلوار فردوس با خبر شده و در محل حاضر شدند. محل حادثه آپارتمانی در طبقه پنجم یک ساختمان مسکونی بود. وضعیت آپارتمان به هم ریخته و اجساد متعلق به زن ۴۸‌ساله و دختر ۱۳‌ساله‌اش بود که در اتاق خواب‌با فشار بر عناصر حیاتی گردن به کام مرگ رفته بودند. بعد از تأیید حادثه، بازپرس ویژه قتل به همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حاضر شد. در اولین گام مردی که پلیس را از ماجرا با خبر کرده‌بود، مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: ساعتی قبل برادرم که کارمند شرکت خودروسازی است از محل کارش تماس گرفت و گفت که همسرش به تماس‌های او جواب نمی‌دهد. او از من خواست به خانه‌اش بیایم و او را از احوال همسر و دخترش با خبر کنم. وقتی خودم را رساندم در آپارتمان‌شان نیمه‌باز بود. پس از آن که قدم به داخل خانه گذاشتم با اجساد همسر و دختر برادرم مواجه شدم و پلیس را با خبر کردم.

صاحبخانه هم که مردی ۵۰‌ساله بود در شرح ماجرا گفت: من ۲۰‌سال قبل با دختر خاله‌ام ازدواج کردم و صاحب دختری ۱۳‌ساله بودیم. وی ادامه داد: ما از هشت‌سال قبل در این ساختمان زندگی می‌کنیم و با هم مشکلی نداشتیم. من کارمند یک شرکت خودرو‌سازی هستم و قرار بود که ظهر راهی خانه خواهرم در تبریز شویم و از آنجا به ترکیه برویم. وقتی به خانه رسیدیم با کمک دخترم اسباب سفر را به پارکینگ بردیم و داخل ماشین گذاشتیم. آنجا بود که از محل کارم تماس گرفتند و خواستند برای کاری ضروری به شرکت برگردم که قبول کردم. وی ادامه داد: دو ساعت بعد از محل کارم با خانه تماس گرفتم، اما کسی جواب نداد. بعد با تلفن همراه همسرم تماس گرفتم که جواب نداد. نگران شدم و با برادرم تماس گرفتم و خواستم به خانه‌ام برود و من را از حال همسر و دخترم با خبر کند. او ساعتی بعد تماس گرفت و من را از ماجرای هولناک با خبر کرد.

کارآگاهان پلیس در بررسی صحنه جرم متوجه شدند که به هم ریختگی خانه ساختگی است. کارشناس پزشکی قانونی هم اعلام کرد که هشت ساعت از وقوع حادثه گذشته است. بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که مرد صاحبخانه به عنوان مظنون بازداشت شد. او در اولین بازجویی‌ها قتل همسر و دخترش را انکار کرد.

سرهنگ سرافراز احمدی، رئیس کلانتری‌۱۳۳ شهرزیبا گفت به دستور بازپرس، متهم برای انجام تحقیقات بیشتر به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار