قاضی قلابی از زنان کلاهبرداری می‌کرد
کد خبر: 964904
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00430y
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴
مرد فریبکار که با معرفی خودش به عنوان قاضی، زنان را فریب می‌داده‌است و از آن‌ها کلاهبرداری می‌کرد سرانجام به دام پلیس افتاد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، چندی قبل شکایت‌های مشابهی علیه مرد فریبکار به مأموران پلیس‌آگاهی شهرستان قم گزارش شد. بررسی‌ها حکایت از این داشت که مرد جوان با معرفی خودش به عنوان قاضی یا مدیرعامل شرکتی معروف، زنان را با وعده دریافت وام فریب داده‌است و از آن‌ها کلاهبرداری می‌کند. یکی از شاکیان توضیح داد: من کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که خودروی گرانقیمتی توقف کرد و سوار شدم. راننده خودش را قاضی معرفی کرد. بعد از کمی حرف زدن گفت که می‌تواند با روابطی که دارد به راحتی برایم تسهیلات بانکی بگیرد که خوشحال شدم. بعد از آن بود که شماره تماسمان را رد و بدل کردیم. چند روز بعد او تماس گرفت و گفت برای افتتاح حساب باید چند‌میلیون‌تومان به حسابش واریز کنم که من هم با سختی پول را تهیه و به حسابش واریز کردم. بعد از آن هر چه با تلفن همراهش تماس گرفتم، دیگر جوابم را نداد و من هم مجبور به شکایت شدم.
کارآگاهان پلیس با بررسی شکایت‌های مطرح شده و بررسی دوربین‌های مداربسته موفق شدند، متهم را شناسایی کنند. علیرضا مشهدی‌غلام از مجرمان سابقه‌دار بود که قبلاً ۹‌بار به اتهام جرائم مختلف بازداشت و به زندان افتاده بود. کارآگاهان سرانجام مخفیگاه متهم را در تهران شناسایی و او را بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌های فنی به کلاهبرداری‌های سریالی اعتراف کرد و گفت به این شیوه از ۱۳‌نفر کلاهبرداری کرده و به این شیوه یک‌و نیم‌میلیارد‌تومان به جیب زده است.
سردار عبدالرضا آقاخانی، فرمانده انتظامی استان قم گفت: دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی قاضی صادر شده‌است و از آنجا که احتمال می‌رود، متهم از افراد دیگری در شهر‌های مختلف کلاهبرداری کرده باشد شاکیان می‌توانند برای طرح شکایت به پلیس‌آگاهی قم مراجعه کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار