خودکشی پس از قتل همسر و دختر با تبر
کد خبر: 963782
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042is
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
مرد افغان پس از اینکه همسر و دخترش را با ضربات تبر به قتل رساند خود را حلق آویز کرد و به زندگی‌اش پایان داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌۱۴:۱۵ روز جمعه چهارم مردادماه بود که مأموران کلانتری‌۱۷۱ شهید مصطفی‌خمینی از حادثه خونین در یکی از محله‌های مرتضی‌گرد با خبر و در محل حاضر شدند. مأموران پلیس در یکی از اتاق‌های خانه دو طبقه با جسد حلق‌آویز صاحبخانه که مردی ۵۷‌ساله بود مواجه شدند. آن‌ها همچنین در حمام خانه با جسد زن ۴۲‌ساله صاحبخانه در حالی که با ضربات تبر از ناحیه گردن هدف قرار گرفته و جان باخته بود مواجه شدند. همچنین مشخص شد که دختر‌۲۰‌ساله خانواده هم داخل حمام با ضربات تبر به شدت مجروح شده است که به بیمارستان منتقل شد. پسر ۱۷‌ساله خانواده اولین کسی بود که در این باره مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: ما خانواده هفت‌نفره و از اتباع افغان هستیم که از چند سال قبل در این محل زندگی می‌کنیم. پدرم که مشکل روح و روانی داشت، همیشه با مادرم و دیگر اعضای خانواده اختلاف داشت و مدام مشاجره می‌کرد. او در شرح حادثه خونین گفت: در زیرزمین ساختمان کارگاه مبل‌سازی است که من آن‌جا کار می‌کنم. لحظاتی قبل از حادثه برادر ۵‌ساله‌ام سراسیمه به کار‌گاه آمد و گفت که پدر و مادرمان دعوایشان شده‌است. وقتی خودم را به طبقه اول رساندم با جسد حلق آویز شده پدرم و بعد از آن جسد مادرم و پیکر نیمه جان خواهرم در حمام مواجه شدم.
پسر ۱۰ ساله خانواده هم گفت: داخل خانه بودم که پدر و مادرم با هم مشاجره کردند. پدرم عصبانی شد و دست به تبر برد. بعد از آن بود که مادرم از دست او فرار کرد و به سمت حمام دوید. آن لحظه خواهر بزرگم داشت حمام می‌کرد که پدرم هم وارد شد. بعد مادر و خواهرم را با ضربات تبر هدف قرار داد. او ادامه داد: قرار بود تا چند روز دیگر عروسی خواهرم برگزار شود و ما کارت‌های عروسی را پخش کرده و منتظر برگزاری مراسم بودیم که این حادثه اتفاق افتاد.
در حالی که بررسی‌ها در این باره جریان داشت از بیمارستان هم خبر رسید که دختر خانواده به علت شدت جراحت جانش را از دست داده‌است.
سرگرد رضا اسلام‌نژاد، رئیس کلانتری‌۱۷۱ شهید مصطفی خمینی گفت: تحقیقات بیشتر در این باره جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار