ادامه راه شهدا وظیفه همگان است
کد خبر: 960089
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041lJ
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری گفت: در دوران جنگ نظامی زمان‌شناسی دقیقی داشتیم و در آن برهه خوب عمل کردیم الان نیز لازم است در عرصه فرهنگی و اقتصادی نیز با زمان‌شناسی به خوبی عمل کنیم و پیروز شویم.

آیت الله علیرضا اسلامیان نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری در مراسم وداع با ۶ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس با اشاره به شهادت امام صادق (ع) اظهار کرد: این امام بزرگوار علاوه‌بر انجام کارهای روزانه و در عین تمامی تلاش‌های گوناگون همواره در حال نماز، ذکر و روزه بودند.

وی ببان کرد: از خصوصیات امام صادق (ع) این است که فرصت‌ها را به خوبی می‌شناختند، زمان‌شناسی و فرصت‌شناسی درسی است که بایستی از مکتب امام صادق (ع) آموخت.

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری  ادامه داد: پس از دوران پیامبر اکرم شدیداً جلوی نقل احادیث گرفته‌ شده بود، از آنجایی که هر برهه زمانی مقتضیات خاص خود را دارد، در دوران خاص افول بنی‌امیه و تشکیل بنی‌عباس امام محمدباقر (ع) و امام جعفرصادق (ع) از این برهه استفاده و در تخصص‌های گوناگون شاگرد تربیت کردند.

اسلامیان با بیان اینکه شهدا نیز زمان‌شناس بودند در آن برهه که جنگ نظامی بود وقتی امام خمینی (ره) فرمان دادند، شهدا با ایمان کامل و بدون هیچ ادعایی از مرزها دفاع کردند تصریح کرد: در مقابل برخی هستند که علاوه‌بر ادعا، طلبکار کارهای نکرده هستند، در واقع هواشناسان خوبی هستند، برای مثال برخی در جایی مقابل سپاه موضع می‌گیرند و وقتی سپاه اقتدار خود را نشان می‌دهد، از سپاه دفاع می‌کنند و کارش را بزرگ می‌دانند.

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری از مسئولان خواست وصیت‌نامه شهدا را بخوانند، اگر شهدا الان بودند از ما چه می‌خواستند، به‌جای خرج‌های بیهوده، فاسد و حرام با عنوان کار فرهنگی همین کتاب‌ها را در اختیار جوانان قرار دهید.

وی زمان‌شناسی را از خصوصیات امام خمینی (ع) و مقام معظم رهبری دانست و افزود: در دوران جنگ نظامی زمان‌شناسی دقیقی داشتیم و در آن برهه خوب عمل کردیم الان نیز لازم است در عرصه فرهنگی و اقتصادی نیز با زمان‌شناسی به خوبی عمل کنیم.

اسلامیان اضافه کرد: تمامی سیاست‌مداران دنیا از بصیرت و بیداری مقام معظم رهبری که نتیجه زمان‌شناسی است در تحیر هستند، رهبر معظم انقلاب با بصیرت و با اقتدار ناشی از ایمان، در برابر تهدیدات مقاومت و ایستادگی می‌کنند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه همه است که ادامه‌دهنده راه و اهداف شهدا باشیم، وصیت‌نامه شهدا را بررسی کنیم که برای چه رفتند، مسئولان، صندلی‌های مسئولیت روی بدن همین شهدا قرار گرفته است، دنیا به زودی می‌گذرد پس حق‌کشی برای چیست؟ مردم دم خروس را باور کنند یا قسم حضرت عباس را؟ این میزان خرج‌های بیهوده برای چیست، ننگ است برای کشور اسلامی که مردمی در آن لنگ نان شب بمانند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین