شاهرود نگین انگشتری استان سمنان است
کد خبر: 902173
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mhB
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
استاندار سمنان با اشاره به جایگاه شاهرود در معادلات اقتصادی و سیاسی استان، گفت: اگر استان با ظرفیت‌های فراوانش مانند انگشتری فاخر باشد، قطعاً نگین آن شاهرود است.

دکتر  سید شهاب الدین چاوشی  در دیدار با مسئولان و مؤثران شاهرودی به میزبانی استانداری سمنان تأکید کرد: در این مدت که در سمنان مسئولیت دارم تحقیق و تجربه‌های بسیاری کسب کردم و لذا بر این باور هستم که این استان دارای ظرفیت‌های بسیار بالا و ارزشمند است که هر منطقه آن دارای ارزشی خاص محسوب می‌شود اما شاهرود، با توجه به وسعت، جمعیت و ظرفیت‌هایش جایگاهی ویژه دارد و ما باید تلاش کنیم که این شهرستان سهم شایسته خود را در توسعه استان، به دست آورد.

وی افزود: در این راستا کارگروهی با مسئولیت مشاور اموراقتصادی استانداری سمنان تعیین می‌شود تا به‌صورت ویژه مسائل شاهرود مورد پیگیری قرار گیرد تا دغدغه‌هایی که سال‌ها است بیان و حتی وعده داده‌شده و به هر دلیلی مورد غفلت قرارگرفته است، مرور شود تا بتوانیم در این مقوله اقدامی را صورت دهیم.

استاندار سمنان با تاکید بر اینکه درباره شاهرود شعار نمی دهم بلکه واقعیت ها را بیان می کنم، گفت: جنس مشکلات شاهرود با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان و نماینده این شهرستان در مجلس را می‌شناسیم و ازآنجاکه شناخت درد، نیمی از درمان است، پیگیر مسائل خواهیم بود.

دکترچاووشی بیان کرد: شاهرود مردمی نمونه و نماینده ای  اخلاق مدار و سخت کوش دارد و فرودگاه این شهرستان نمونه‌ای از اداره شهرستان توسط خودشان است که این امر در موارد متعددی دیده‌شده که مردم این شهرستان پیشتاز شده و تلاش کردند تا عمران و آبادانی به شهرشان بیاید و لذا ما نیز معتقد هستیم به‌سرعت خواسته‌های معقول مردم را عملی کنیم اما از سویی ظرفیت‌های ما نیز مشخص است.

وی افزود: باید با توجه به وضع موجود و اولویت‌هایی که در استان وجود دارد، از ظرفیت ها استفاده کرد تا شاهرود را به آنچه حقش بوده و به آن نرسیده، نزدیک کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار