بايد هزينه ائتلاف صهيونيست‌ها با تکفيري‌ها را بالا برد
کد خبر: 901466
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mVm
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
حمله موشکي رژيم صهيونيستي به پايگاه هوايي تي4 در سوريه که با هماهنگي امريکايي‌ها و تشويق سعودي‌ها انجام شد...
رسول سنائي راد

حمله موشکي رژيم صهيونيستي به پايگاه هوايي تي4 در سوريه که با هماهنگي امريکايي‌ها و تشويق سعودي‌ها انجام شد، حمايت مستقيم و آشکار تروريسم صهيونيستي از تروريست‌هاي وحشي تکفيري و ادامه ائتلاف رذيلانه براي تداوم ناامني در منطقه غرب آسيا محسوب مي‌شود که بايستي در سطوح مختلف مورد پيگرد قرار گرفته و متجاوزان هزينه اقدام کثيف و بزدلانه خود را پرداخت کنند. مواردي که حمايت مستقيم و قطعي صهيونيست‌ها از تروريست‌هاي تکفيري را براي طراحي اين عمليات جنايتکارانه نشان داده و تأييد مي‌کند، عبارتند از:

1- قرار داشتن تروريست‌هاي محاصره شده در غوطه شرقي در آستانه فروپاشي کامل و تهديد تروريست‌هاي باقيمانده در محلات اطراف دمشق از سوي ارتش سوريه و نيروهاي مقاومت که به معناي کوتاه شدن دست تروريست‌ها و حاميان آنها از ابزار فشار بر پايتخت سوريه و عامل جديدي در تغيير موازنه به ضرر تروريست‌ها به حساب مي‌آيد.

2- ناکامي امريکا در نجات تروريست‌هاي غوطه شرقي به بهانه حمله شيميايي ارتش سوريه و ادامه روند عمليات عليه تروريست‌ها و پديد آمدن وضعيت بحراني براي آنها که مجبور به تسليم يا فرار شده و روند اضمحلال تروريسم تکفيري را تشديد و دستان کثيف طراحان و حاميان جنگ نيابتي توسط تروريسم تکفيري را خالي‌تر از قبل ساخته.

3- بي‌اعتنايي دمشق به التماس‌هاي آل سعود براي سازش با حاميان تروريسم و فاصله گرفتن از مقاومت که موجب شکست و خفت سران رياض در بهره‌گيري از دلارهاي نفتي در پيشبرد اهداف کثيف منطقه‌اي شده و لذا امروز مجدداً به استفاده از ثروت ملي عربستان براي تشويق امريکايي‌ها و صهيونيست‌ها به ورود مستقيم و آشکار در حمايت از تروريست‌ها و دادن تنفس مصنوعي به آنان برگشته است.

پايگاه هوايي تي 4 که در ريف حمص و باديه شام قرار گرفته، با بهره‌گيري از عمليات‌هاي گشت و شناسايي و حمله به هسته‌هاي طرف تروريست‌ها در بيابان و مراکز جمعيتي پراکنده و جلوگيري از تردد آنان و پشتيباني از تروريست‌هاي مستقر در ساير مناطق، از جمله تروريست‌هاي محاصره شده در غوطه شرقي و ممانعت از ارسال تسليحات و تجهيزات به آنان نقش مهمي در مبارزه با تروريسم تکفيري بر عهده دارد. امروز که تروريست‌ها در شرايط شکننده‌اي قرار دارند ضربه به اين پايگاه، کمک مستقيم به تروريست‌ها به حساب مي‌آيد.

اتفاقي نيست که دونالد ترامپ، رئيس جمهوري کاباره‌اي و کاسبکار امريکا، پس از تأکيد بر ضرورت پرداخت هزينه‌هاي حضور منطقه‌اي خود توسط آل‌سعود، مجدداً بر ادامه حضور نظامي در سوريه تأکيد و پس از حمله صهيونيست‌ها به تي 4 سخن از تصميم خود براي سوريه در 48 ساعت آينده به زبان آورد.

به نظر مي‌رسد شرايط سخت و بحراني تروريست‌ها، حاميان آنان را مجبور به شکل‌دهي ائتلافي کرده که تنها وقتي هزينه اقداماتشان را بالاتر از فوايد احتمالي بدانند، ناچار به تجديدنظر خواهند بود. همان‌گونه که تروريست‌هاي تکفيري تنها در شرايط مواجهه با قدرت، مجبور به تغيير رويه مي‌شوند، ائتلاف حامي آنان در صورتي که با پاسخ قاطع و ضربت متقابل مواجه شوند، رويه کثيف حمايت از تروريست‌ها را اصلاح خواهند کرد. اين ائتلاف بايد در مجامع بين‌المللي افشا شده و هرگونه اقدام ابلهانه آن نيز در ميدان عمل پاسخ جانانه دريافت کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار