مشکلات بندر خشک اصفهان حل می‌شود
کد خبر: 900401
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mEb
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
رییس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه صادرات اولویت مهم استان است، از حل شدن مشکلات بندر خشک در آينده اي نزديک خبر داد.

سید عبدالوهاب سهل‌آبادی در خصوص عملکرد اتاق بازرگانی در سال 96، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای اتاق بازرگانی اصفهان در سال گذشته، شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت بود که جلسات آن به‌طور ماهیانه و مستمر به ریاست استاندار اصفهان تشکیل شد و مدیران بخش‌های خصوصی و دولتی عضو این شورا، در آن حضور داشتند.

وی مهم‌ترین دستاوردهای اتاق بازرگانی در شورای گفت‌وگو را در ارتباط با تأمین اجتماعی، جرائم مالیاتی، اصلاح برخی از آیین‌نامه‌ها بعد از بررسی در اصفهان و ارجاع به تهران و هم‌چنین بخشودگی جرائم مالیاتی اعلام کرد و افزود: در شورای گفت‌وگو بر روی مسائل کلی هم چون کشاورزی و ... بحث شد، هم‌چنین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اصفهان ازنظر تعداد جلسات، مصوبات و پیگیری مشکلات، رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با تأکید بر اینکه استاندار اصفهان نیز بر اهمیت جلسات شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی واقف است، اظهار کرد: در این راستا معاونان منصوب شده وی نیز، تأکید فراوان بر همراهی با بخش خصوصی به ویژه در بحث‌های اقتصادی دارند.

وی با بيان اینکه صادرات، مهم‌ترین بحثی است که استاندار اصفهان و معاونان وی در شورای گفت‌وگو پیگیر آن هستند، تأکید کرد: اگر در صادرات استان و کشور موفق عمل کنیم، بخش تولید نیز موفق خواهد بود.

سهل‌آبادی به مصوبات خوب استاندار اصفهان در خصوص موضوع تأمین اجتماعی اشاره کرد و افزود: در جلسه‌ای بحث بر این بود که زمانی جرائم تأمین اجتماعی به حساب خزانه می‌رفت، ولی اکنون کل درآمدهای تأمین اجتماعی به حساب خزانه واریز می‌شود و به صورت متمرکز در این بخش عمل می‌شود که در جلسه‌ای اعلام کردیم که تأمین اجتماعی متعلق به بخش خصوصی، کارفرمایان و کارگران است که خوشبختانه استاندار اصفهان برای حل این موضوع استقبال کرد.

وی با تأکید بر اینکه با پیگیری استاندار اصفهان مشکلات بندر خشک به زودی حل خواهد شد، اظهار کرد: در خصوص کارگوترمینال نیز باید گفت که تمام موانع بر سر راه کارگو برطرف شده، اما این پروژه نیازمند مدیریت برای اجرا است و در این خصوص چندین بار تا مرحله قرارداد پیشرفته‌ایم و باید توجه داشت که این طرح از نظر زیرساخت کمبودی ندارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار