کد خبر: 1233681
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۹
معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: عمل نکردن به تعهدات برای تحویل تاکسی‌ها، مانع نوسازی نمی شود چراکه دولت با خودروسازهای داخلی دیگر به‌ویژه در حوزه خودروهای برقی مذاکراتی انجام داده است. 

جوان آنلاین: سید سجاد انوشه درباره نوسازی ناوگان تاکسی کشور بر انجام تعهدات خودروسازان برای اسقاط، تعویض، تحویل و نوسازی ناوگان عمومی تاکید کرد و افزود: به صراحت اعلام می‌کنیم که دولت معطل هیچ خودروسازی نخواهد بود و در صورت عدم عمل به تعهدات از سوی خودروسازان، از ظرفیت خودروسازان دیگر استفاده خواهد شد.

وی یادآور شد: پیشتر، قراردادی برای تحویل ۲۰۰ هزار دستگاه تاکسی تا پایان برنامه هفتم توسعه با یکی از خودروسازان منعقد شده بود که در این سال‌ها عمده تاکسی‌ها از این خودروساز بوده است.

انوشه با بیان اینکه این خودروساز تقریباً دولتی، تحویل تاکسی‌ها برای نوسازی ناوگان را از قبل آغاز کرده است، افزود: البته تعداد تحویل‌ها تا امروز رضایت‌بخش نیست که بخشی از آن مربوط به قیمت گذاری و بخش دیگر مربوط به آورده متقاضیان بود.

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهار داشت: در نشستی که با این خودروساز برگزار شد، مشکلات و موانع برطرف شده است و اکنون باید به تعهدات خود عمل کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار