کد خبر: 1208661
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۱
رئیس سیما فیلم اعلام کرد

رئیس سیمافیلم از تولید سریالی مرتبط با حادثه تروریستی شاهچراغ خبر داد که این روز‌ها در مرحله عقد قرارداد و پیش‌تولید است. وی همچنین از توافق اولیه با عوامل «پایتخت» خبر داد، ولی متذکر شد این توافق در مورد تولید یک اثر سینمایی یا سریالی نبوده‌است.
مهدی نقویان، رئیس مرکز سیمافیلم درباره آثاری مثل حادثه تروریستی شاهچراغ که پیش از این قرار بود در تلویزیون به تولید برسد، به مهر گفت: فیلمنامه سریال «شاهچراغ» چندین‌بار بازنویسی شده‌است و در حال حاضر به فیلمنامه ثابتی رسیده‌ایم و الان در مرحله قرارداد و پیش‌تولید است.
رئیس مرکز سیمافیلم با اشاره به هدف اولیه در این یک سال برای ارتقای کمی سریال‌ها تصریح کرد: گام اول این بوده‌است که به لحاظ کمیت آثار را به آنتن برسانیم که با حمایت آقای جبلی و آقای برمهانی پیش می‌رود. ما مدت‌هاست که دیگر زیر ۱۵ سریال روشن در مرحله تولید نداریم. گام بعدی کیفی‌سازی است. مرحله بعد نیز استفاده از هنرمندان بنام است که با کمک شخص آقای جبلی رخ می‌دهد. وی درباره ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» تصریح کرد: همچنان که پیش از این هم گفته شده‌است ما برای همه برند‌ها اگر ایده جذاب باشد، به نسخه سینمایی آن‌ها هم فکر می‌کنیم، درباره «پایتخت» هم همین‌طور است. منتها این همان توپ گردی است که بالا رفته، اما هنوز به دست ما نرسیده‌است. نقویان اضافه کرد: از طرف صداوسیما ما با عوامل «پایتخت» توافق اولیه را داشته‌ایم، اما واقعاً سینمایی، سریال، ۱۵ قسمتی یا چند قسمتی هیچ‌کدام چیزی نبوده‌است که بر سر آن به توافق رسیده‌باشیم. مهم این است که رایزنی‌ها انجام شده و کار متوقف نیست.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار