کد خبر: 1158573
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004rOf
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان:
چگنی نژاد مساجد را پایگاه اصلی انقلاب خواند و گفت: از ظرفیت های فرهنگی هنری در راستای جذب جوانان به مساجد استفاده شود.

به گزارش جوان از لرستان، محمد چگنی نژاد، ظهر امروز در نشست رابطین کانون های فرهنگی هنری مساجد خرم آباد، گفت: مسجد پایگاه اصلی انقلاب است.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان با اشاره به نقش کانون های فرهنگی هنری مساجد در ارتقای فرهنگ دینی و عمومی جامعه افزود: فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد با محوریت ائمه جماعت مساجد و با رویکرد ارتقای فرهنگی جامعه و احیای کارکردهای مساجد برگزار می شود.

وی با تأکید بر اینکه باید شیوه جذب را در کانون های مساجد به سمت کمیت و کیفیت پیش ببریم، عنوان کرد: ارتقای کمی و کیفی فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد مورد توجه است.

چگنی نژاد با اشاره به بهره مندی ظرفیت فرهنگی وهنری در راستای جذب جوانان به مساجد، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی جهت مقابله با توطئه های دشمنان خاطرنشان کرد: در کانون های فرهنگی هنری مساجد برنامه های متعددی در سطح استان در حال پیگیری است که با محوریت مسجد طراحی شده است.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان یادآور شد: رابطین کانون های فرهنگی هنری مساجد با برنامه ریزی مناسب نقش مهمی در ارتقای فعالیت های و فعال شدن کانون های فرهنگی هنری راکد دارند.

پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار