کد خبر: 1144115
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ndT
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۱
با هماهنگی شرکت فرآورده‌های منطقه‌ای نفت اردبیل سوخت ساکنان مناطق عشایری و روستایی بیله سوار تأمین می‌شود.

با هماهنگی شرکت فرآورده‌های منطقه‌ای نفت اردبیل سوخت ساکنان مناطق عشایری و روستایی بیله سوار تأمین می‌شود.
صاحبعلی اصغری فرماندار شهرستان بیله سوار در نشست با مدیر شرکت فرآورده‌های نفت منطقه‌ای اردبیل گفت: تلاش بر این است تا نفت هزار و ۱۰۰ خانوار ساکن در مناطق روستایی و عشایری شهرستان بیله سوار تأمین شود و دغدغه‌ها در این زمینه از بین برود.
وی با بیان اینکه با هماهنگی شرکت فرآورده‌های منطقه‌ای نفت اردبیل تأمین سوخت ساکنان مناطق عشایری و روستایی بیله سوار انجام می‌شود، گفت: با انجام این کار این اقشار بیش از گذشته در سنگر تولید نقش آفرینی کرده و بستر‌های رضایتمندی آن‌ها مهیا می‌شود.
فرماندار بیله‌سوار با اشاره به اینکه کمبودی برای سوخت مورد نیاز ماشین آلات و ادوات کشاورزی روستاییان و عشایر وجود ندارد، گفت: برای ۳ هزار و ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات کشاورزی سوخت گازوئیل تأمین شده است. اصغری احداث دو جایگاه سوخت بنزین - گازوئیل و جایگاه سی ان جی - بنزین را در بیرون از شهر بیله‌سوار ضروری دانست و بیان کرد: استعلام انجام شده و پیگیر راه‌اندازی این دو جایگاه هستیم. با راه‌اندازی این دو جایگاه امکان ارائه خدمات به مسافران، گردشگران و خودرو‌های گذری از مرز بیله سوار فراهم می‌آید. وی از افزایش ۳۰درصدی نظارت‌ها در گمرکات بیله سوار خبر داد و تصریح کرد: ۴۵هزار کامیون سوخت گذری از مرز بیله سوار در ۱۱ ماهه امسال مورد بازرسی و نظارت قرار گرفته‌اند. فرماندار بیله سوار با بیان اینکه قاچاق سوخت در گمرک بیله سوار کاهش چشمگیری داشته است، اظهار کرد: با اقدامات پیشگیرانه و افزایش نظارت‌ها این روند کاهشی را در سال‌های آینده بیشتر شاهد خواهیم بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار