بصیرت نسل جوان و نوجوان خنثی کننده توطئه های دشمن است
کد خبر: 1117243
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ge3
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹
امام جمعه ازنا:
حجت الاسلام سپهوند با اشاره به توطئه دشمن برای رواج بی حجابی و متلاشی شدن کانون خانواده ها گفت: تبیین و ترویج فرهنگ حجاب و بصیرت نسل نو در این زمینه خنثی کننده توطئه دشمن است.

به گزارش جوان از  لرستان، حجت الاسلام علی سپهوند، صبح امروز در برگزاری نشست گفتمان دینی تربیتی در جمع دانش آموزان دبیرستان زینبیه شهرستان ازنا

امام جمعه ازنا با بیان اینکه یکی از مظاهر کرامت و ارزشمندی، حفظ عفت و حیا در جامعه بین زن و مرد است، افزود: برای اینکه حجاب در جامعه حفظ شود، خون های بسیار زیادی ریخته شده و همچنان می ریزد و عفاف و حجاب یکی از سفارشات شهدا بوده است.

وی با اشاره به آیات قرآن و روایت در خصوص حفظ حجاب و عفاف زنان و دختران در جامعه بیان کرد: اگر زنان و دختران حریم حجاب و عفاف خود را حفظ کنند، مردم هم با آن ها با کرامت و بزرگواری در جامعه برخورد می کنند.

حجت الاسلام سپهوند به توطئه های فرهنگی دشمن اشاره وعنوان کرد: یکی از حربه های دشمن برای جامعه رفع حجاب بوده است، دشمن به دنبال کمرنگ کردن ارزش ها بین نسل نو و رواج بی بندو باری در جامعه است.

وی تصریح کرد: دشمن‌ می خواهد با از بین بردن حجاب، جوانان به فساد کشیده شده و خانواده ها را متلاشی کند‌.

امام جمعه ازنا بیان کرد: حفظ حجاب در جامعه از مؤلفه های انقلاب اسلامی بوده و حفظ حجاب به عنوان یک فرهنگ باید بین نسل امروز نهادینه شود و با تحکیم بنیه های دینی و اعتقادی نسل جوان و نوجوان آنان را در برابر توطئه های دشمن مصون ساخت.

برچسب ها: حجاب ، جامعه ، دشمن
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار