همه ما هدایایی برای به اشتراک گذاشتن داریم
کد خبر: 1106531
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004drH
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۹
۳ گام برای اثرگذاری مثبت روی زندگی دیگران
تاریخ پر از آدم‌های مشهوری است که تأثیرات فوق‌العاده‌ای بر دیگران گذاشته‌اند، اما آیا این به آن معنی است
نیره محمودی

تاریخ پر از آدم‌های مشهوری است که تأثیرات فوق‌العاده‌ای بر دیگران گذاشته‌اند، اما آیا این به آن معنی است
که ما به عنوان آدم‌های عادی نمی‌توانیم روی پیرامون‌مان و آدم‌های دیگر تأثیر بگذاریم؟ بی‌تردید برای اثرگذاری بر دیگران لازم نیست حتماً اینشتین باشیم. همه افراد در حد و اندازه خودشان هدایایی برای به اشتراک گذاشتن با دیگران دارند. هر یک از ما فرصتی برای ایجاد یک تأثیر مثبت پایدار بر افراد اطراف خود داریم.
شما می‌توانید روی عواملی تمرکز کنید که بر تصمیمات شما تأثیر می‌گذارند، مانند انگیزه‌ها و مهارت‌های‌تان.

 ۱) کشف علایق خود

یکی از مهم‌ترین مسائل برای شروع یک زندگی هدفمند و اثرگذار این است که در وهله اول بفهمید به چه چیزی علاقه دارید. شاید پس از کمی گشتن و جست‌وجوکردن ناامید شوید و چیزی عایدتان نشود. اشتیاق و علاقه را نمی‌توان به طور کامل و روشن در ذهن یافت. گاهی شاید در حال انجام کاری که دوست دارید هستید، فقط هنوز آن را نمی‌دانید و به یقین و خودآگاه تبدیل نشده است. سعی کنید در کتاب‌ها و مجلاتی که می‌خوانید، سرگرمی‌هایی که وقت آزاد خود را با آن‌ها می‌گذرانید، محتوایی که در وب مرور می‌کنید، چیز‌هایی که می‌خرید و موضوعاتی که درباره آن‌ها بحث می‌کنید، موضوع مشترکی بیابید. گاهی اوقات پاسخ می‌تواند درست در مقابل‌تان باشد و شما فقط باید آن را ببینید.
۲) کمک عاشقانه و صادقانه به دیگران
مهم‌ترین راه برای ایجاد تأثیر ماندگار بر دیگران، کمک عاشقانه و صادقانه به آن‌ها برای دستیابی به اهداف‌شان است. از قلب خود کمک بگیرید، زیرا اشتیاق شما در آنجاست. انتقال احساس علاقه باعث می‌شود دیگران شما را به عنوان یک قهرمان یا حتی یک الهام‌بخش ببینند. اگر بر موانع جدی غلبه کرده‌اید، سعی کنید این موفقیت را به یک پیام تبدیل کنید. تأثیر شما در این دنیا، میلیون‌ها نفری نیستند که ساخته‌اید، بلکه افرادی هستند که به آن‌ها کمک کرده‌اید. این به شما بستگی دارد که بفهمید از چه راه‌هایی می‌توانید کمک منحصر‌به‌فرد خود را ارائه دهید. به اشتراک گذاشتن دانش خود، ارائه بازخورد شفاف، تبدیل شدن به یک حامی و به اشتراک‌گذاری منابع، همه راه‌هایی هستند که می‌توانید از طریق آن‌ها تأثیر فوق‌العاده‌ای بر دیگران و پیرامون خود داشته باشید.
۳) با دیگران همکاری کنید
کسانی که تأثیر مثبت می‌گذارند، قدرت روابط و اهمیت ایجاد ارتباطات را درک می‌کنند. از طریق همکاری، می‌توانید بر چالش‌های کنونی‌تان غلبه کنید تا راه بهتر و مؤثرتری برای دستیابی به هدف خود که تأثیری خارق‌العاده بر دیگران بگذارید، بیابید.
همکاری همیشه رشد و پیشرفتی را از طریق نوآوری ارائه می‌دهد و بسیاری از منابع و ابزار‌های مورد نیاز برای تکمیل مأموریت نهایی را در اختیار شما می‌گذارد.
افرادی که همکاری می‌کنند میزان قابل توجهی را در موفقیت نشان می‌دهند، زیرا اغلب اوقات، دو سر بهتر از یک سر هستند. شما این توانایی را دارید که با دیگرانی که متفاوت از شما هستند و در عین حال متعهد به کار در جهت اهداف یکسان هستند، در قالب اتحاد با یکدیگر کار کنید و منشأ آثار و نتایج شگفت‌انگیز و مثبتی باشید.
منبع:
https://blog. ttisi. com/five‌tips‌for‌making‌an‌extraordinaryimpactonothers
https://www.hopkinsmedicine.org/about/communityhealth/johnshopkinsbayview/services/calledtocare/recognizecopewithnegativeemotions.html

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار