ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جامعه را در برابر توطئه های دشمن مصون می دارد
کد خبر: 1105537
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dbF
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان:
رشیدی بر ضرورت ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: این مهم جامعه را در برابر توطئه های دشمن مصون می دارد.

به گزارش جوان از لرستان،  محسن رشیدی، صبح امروز در همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس که همزمان با سراسر کشور در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار شد، گفت: دفاع مقدس حماسه ای تاریخی و بی‌بدیل بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از دوران دفاع مقدس به عنوان گنجینه ای ارزشمند یاد کرد و افزود:  دفاع مقدس با از خودگذشتگی و ایثار مردان و زنان و اراده‌های پاک تجلی صفات الهی شد.

وی بر ضرورت بهره مندی از این گنجینه تاریخی تأکید کرد و عنوان داشت: بهره مندی از گنجینه دوران دفاع مقدس لازمه حرکت در مسیر انقلاب و تحقق اهداف و آرمان های شهدا است.

رشیدی بیان کرد: ملت‌های مظلوم و آزادی‌خواهان جهان مقاومت و ایستادگی مردم ایران را در دوران دفاع مقدس سرلوحه کار مبارزاتی خود در برابر نظام سلطه قرار دادند.

وی بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امروز به ویژه بین نسل نو تأکید کرد و گفت: این مهم گره ‌گشای تحقق جامعه انسانی و الهی در مسیر تمدن اسلامی بوده و جامعه را از آفت تحریف مصون می دارد.

رشیدی تصریح کرد: در سایه ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت می توان امید و انگیزه برای مبارزه با جبهه کفر را در وجود جوانان شعله‌ورتر ساخت و در رشد اخلاق و ارتقای ارزش های دینی و الهی گام برداشت.

برچسب ها: دفاع مقدس ، تاریخ ، انقلاب
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار