تزریق گاز به ماشین‌های جدید نشاندهنده پایان دوران دیپلماسی التماسی است
کد خبر: 1099408
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004c0O
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
عضو هیات رئیسه مجلس مطرح کرد؛
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تزریق گاز به سانتریفیوژ‌های نسل پیشرفته نشان داد که دوران دیپلماسی التماسی به پایان رسیده و آمریکا اگر ملت ایران را تحریم کند پاسخ لازم را دریافت می‌کند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی با اشاره به تزریق گاز به سانتریفیوژ‌های نسل پیشرفته در صنعت هسته‌ای کشورمان گفت: این اقدام پاسخ درخوری به تحریم‌های اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکایی‌ها باید بدانند که دیگر دوران دیپلماسی التماسی تمام شده و اگر تحریمی را علیه ملت ایران اعمال کنند پاسخ لازم را دریافت خواهند کرد.

سلیمی اظهار داشت: آمریکایی‌ها باید بدانند که دیگر دوران بزن دررو تمام شده و هر اقدام خصمانه آن‌ها علیه ملت ایران بی‌پاسخ نمی‌ماند.

وی خاطرنشان کرد: امروز دانش هسته‌ای ایران به جایگاهی رسیده که غیرقابل بازگشت است و ما با تمام توان به ادامه مسیر خود در صنعت هسته‌ای ادامه خواهیم داد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کسانی که میوه پوسیده برجام را در سبد ملت گذاشته بودند امروز زبان به انتقاد می‌گشایند و از دیپلماسی مقتدرانه دولت فعلی انتقاد می‌کنند که جای بسی تعجب است.

سلیمی یادآور شد: کسانی که منتقد به وضع موجود در صنعت هسته، اقتصاد و دیپلماسی کشور هستند به جای انتقاد باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.
منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار