فروش نفت نسبت به دوره قبل بهتر شده است
کد خبر: 1093966
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aac
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
میرکاظمی:
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در دولت سیزدهم گفت: فروش نفت نسبت به دوره قبل بهتر شده است هم قیمت نفت افزایش داشته و صادرات صعودی بوده و مقداری که روی آب بوده فروخته شده است.

مسعود میرکاظمی در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره فروش نفت و تأمین منابع مالی کشور گفت: فروش نفت نسبت به دوره قبل بهتر شده است هم قیمت نفت افزایش داشته و صادرات صعودی بوده و مقداری که روی آب بوده فروخته شده است.

میرکاظمی با تاکید بر اینکه یارانه‌ها به صورت مرتب پرداخت می‌شود، افزود: باید به اعتراضات رسیدگی شود، وزارت تعاون کار رفاه اجتماعی اطلاعاتی دارد که باید تببین شود لذا اگر اشکال دارد اصلاح و مابه تفاوت به حساب آنها ریخته می‌شود.

وی درباره اتصال به درگاه الکترونیک بیان کرد: همه دستگاه‌ها به درگاه‌های الکترونیک متصل هستند و بخش‌هایی که متصل نیست ادامه دارد و ما خودمان اینکار را ادامه خواهیم داد و کار سنگینی را برای ارتقای سامانه‌ها شروع کردیم.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره اینکه چه کسی باید درباره حقوق بازنشستگان نظر نهایی را بدهد، تصریح کرد: قوانین می‌گوید هیات دولت باید تصویب کند که اینکار را هم کرده و هیات تطبیق باید نظر کارشناسی به مجلس بدهد هرچند که بین دولت و مجلس جلسات هماهنگی برگزار خواهد شد و براساس مستندات تصمیم‌گیری می‌شود.

میرکاظمی درخصوص برنامه هفتم گفت: هنوز ابلاغ نشده اما جلسات مجمع مجلس و سازمان برنامه و بودجه ادامه دارد البته کار موازی آن در موسسات علمی تحقیقاتی ما شروع شده است.

وی تاکید کرد: بودجه ۱۴۰۲ باید مبتنی بر این برنامه باشد و حداکثر باید تا شهریور در مجلس تصویب شود و اگر نرسد قانون فعلی باید تمدید شود.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: بعد ابلاغ سیاست‌های برنامه هفتم بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد.

منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار