سپاه در طرح اصلاح یارانه‌ها دست یاری به مردم می‌دهد
کد خبر: 1089280
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZN2
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
فرمانده کل سپاه در اجتماع بزرگ سپاهیان تهران:
ما متوقف نمی‌شویم و با قلب‌هایمان به یکدیگر کمک می‌کنیم و نمی‌گذاریم غبار غم بر رخسار مردم‌مان بنشیند و دست یاری و کمک مردم را می‌گیریم.

به گزارش ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر دیروز در اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) که همزمان با چهلمین سالگرد عملیات پیروزمندانه بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: امروز در جوار بارگاه ملکوتی احیاگر مجد و عظمت اسلام در عصر حاضر و بت‌شکن بزرگ امام خمینی (ره) و در جوار شهیدان بزرگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بار دیگر لشکریان آسمانی رسول خدا روی زمین صف کشیده‌اند.
وی افزود: شما بسیجیان امتداد آن نسل عظیم و باشکوه که خرمشهر را در چنین روز‌هایی آزاد کردند، شما همچنان محافظان اسلام و رویش‌های جدید در عرصه انقلابمان هستید. ادامه‌دهندگان راه شهید حاج احمد متوسلیان هستید، لشکری که وقتی رژیم صهیونیستی وارد جنوب لبنان شد، اولین لشکری بود که به آنجا اعزام شد. این نشان می‌دهد که فاتحان بیت‌المقدس و بشارت‌دهندگان آزادی مسلمانان از بند کفار و شرارت‌های رژیم صهیونیستی، به سوی بیت‌المقدس در حال حرکت‌اند.
سپاه و بسیج سپر بلای ملتند
فرمانده کل سپاه خطاب به بسیجیان و رزمندگان حاضر در میدان با بیان اینکه تاریخ این رزمایش و گردهمایی تاریخی شما را ثبت خواهد کرد، گفت: شما سپر بلای این ملت مستحکم هستید و میدان‌دار نبردی سهمگین با استکبار هستید، بنابراین شکوه این حماسه فقط برای این لحظه و امروز نیست؛ تاریخ را کسانی می‌سازند که وقتی هدفی را انتخاب می‌کنند روی آن هدف استقامت می‌کنند.
سردار سلامی با بیان اینکه زندگی در پناه استقلال و آزادی و کرامت فقط با استقامت میسر نمی‌شود بلکه باید مقاومت امتداد داشته باشد و برای پیروزی همیشه باید در صحنه بود، خاطرنشان کرد: برای شکست یک سستی کافی است؛ ملت ایران درس‌های فراموش‌نشدنی به دشمنانش داده و با این حقیقت آشنا است که استقلال و عظمت و کرامت ما به باقی‌ماندن در صحنه دفاع از نظام و انقلاب وابسته است.
دشمن مانند گرگ گرسنه زوزه می‌کشد
وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد بین شما و آرزو‌های بزرگ فاصله بیندازد، خاطرنشان کرد: او همواره مانند گرگ گرسنه زوزه می‌کشد و اوهام و خیالات خود را در فضای رسانه‌ای منتشر می‌کند، او فکر می‌کند ملت به فراخوانی‌های او و به دروغ‌ها و شایعه‌پراکنی‌های او پاسخ می‌دهد؛ او ملت ایران را هنوز نشناخته است چراکه همواره خنثی‌کننده اوهام و اباطیل دشمن است.
سرلشکر سلامی ادامه داد: کاخ سفید در هیچ لحظه‌ای از این ۴۳ سال گذشته از طراحی توطئه علیه ملت ایران دست بر نداشته است؛ در نقطه مقابل هم ملت ایران همواره خنثی‌کننده این توطئه‌ها بوده است و در حالی که ما امروز از هر زمانی مقتدرتر و قوی‌تر هستیم، دشمن را کاملاً در حال زوال می‌بینیم، همانگونه که فرار او از افغانستان و شکستش در یمن و فرار تدریجی‌اش از عراق را دیدیم.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در عین حال طلوع خورشید با عظمت اسلام را شاهد هستیم که انقلاب بزرگ و شکوهمندمان چه تأثیری در بلاد اسلامی بر جای گذاشته است، تأکید کرد: انقلاب اسلامی دشمن را فرسوده و خسته کرده است. سردار سلامی تأکید کرد: صدای شکستن استخوان‌های دشمن شنیده می‌شود. دشمن پوکی استخوان گرفته است؛ اگر چه به ظاهر هنوز قدرتمند است، اما از درون خالی شده است. این روز‌ها شکوهی از آرامش بر قلب‌های ملت ایران هویدا است. هر چه دشمن بر طبل دروغ و کذب می‌نوازد، مردم ایران آرام‌تر می‌شوند.
پایگاه‌های بسیج را پایگاه امداد به مردم کنید
وی خطاب به بسیجیان عنوان کرد: شما را در حوادث طبیعی و مهار بیماری کرونا و حمایت از معیشت مردم مسلمانمان دیدیم، شما سپاه نبوی هستید، پایگاه‌های مقاومت را به پناهگاه‌های امن و ایمن مردم تبدیل کنید، حتماً شما به امداد مردم بشتابید، همیشه در شرایط سخت اولین بودید.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه امروز هم باید در شرایط اقتصادی کشور به کمک مردم بیایید و پایگاه‌های مقاومت را به پایگاه‌های امداد تبدیل کنید، گفت: شما بسیجیان در فاصله زمانی نزدیکی در جایی نماز می‌خوانید که آرزوی بزرگ همه ماست و آن هم نماز خواندن به امامت پیشوای مسلمانان جهان در صحن مسجدالاقصی است. فرمانده کل سپاه در پایان خاطرنشان کرد: ما متوقف نمی‌شویم و با قلب‌هایمان به یکدیگر کمک می‌کنیم و نمی‌گذاریم غبار غم بر رخسار مردم‌مان بنشیند و دست یاری و کمک مردم را می‌گیریم.
توزیع ۲۷ هزار بسته معیشتی
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ طی سخنانی در اجتماع بزرگ سپاهیان گفت: در ادامه رزمایش کمک‌های مؤمنانه، ۳۱۳ سری جهیزیه و ۲۷ هزار بسته معیشتی تهیه شده که همزمان با اجرای این مراسم، برای اهدا به خانواده‌های نیازمند، به مناطق کم برخوردار ارسال می‌شود.
سردار حسن حسن‌زاده، با گرامیداشت سالروز تشکیل لشکر ۲۷ و سپاه تهران بزرگ گفت: نیرو‌های مستقر در میدان، یگان‌های نمونه از پاسداران و رزمندگان گردان‌های بیت‌المقدس، امام علی (ع)، امام حسین (ع)، فاتحین، کوثر و قرارگاه‌های عملیاتی قدر، قدس و فتح، ۲۳ ناحیه مقاومت، یگان عملیات هوایی، سازمان‌های اقشاری، گروه‌های بسیج سرود و گشت‌های خودرویی ثارالله هستند. فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ افزود: در ادامه رزمایش کمک‌های مؤمنانه، ۳۱۳ سری جهیزیه و ۲۷ هزار بسته معیشتی تهیه شده که همزمان با اجرای این مراسم، برای اهدا به خانواده‌های نیازمند، به مناطق کم برخوردار ارسال می‌شود. حسن‌زاده با اشاره به دیگر اقدامات سپاه تهران بزرگ بیان کرد: در عرصه‌های سازندگی، اقتصاد مقاومتی، سلامت و بهداشت، دفاعی و امنیتی، راه‌اندازی مراکز رشد و فعالیت‌های دانش‌بنیان و ... اقدامات متعددی از سوی بسیجیان این سپاه انجام گرفته است. وی ادامه داد: حضور سازمان‌یافته و مقتدرانه بسیج و سپاه که اسطوره مقاومت و پرورش‌یافته امامین انقلاب و مکتب شهدا هستند، در عرصه‌های مختلف، چگونگی مقابله با دشمن و استکبار جهانی را آموخته و بار‌ها مشق کرده‌اند.
فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: سپاهیان محمد رسول الله (ص) به‌خوبی بر شرایط کنونی مشرف هستند و می‌دانند هیمنه پوشالی نظام سلطه فرو ریخته است و نظام استکبار نیز امروز می‌داند که رسیدن به پایان عمرشان شتاب گرفته است. سردار حسن‌زاده تصریح کرد: امروز شاهد عقب‌ماندن استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی در عرصه‌های مختلف و موفقیت‌های متعدد جمهوری اسلامی هستیم. وی اضافه کرد: امروز تمام ملت ایران دلباختگان امام زمان خویش هستند و نوای دلنشین سلام فرمانده از سراسر کشور به گوش می‌رسد.

نمای نزدیک
سپاه خادم ملت و خار چشم دشمنان است
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روز پنج شنبه در آیین گرامیداشت حماسه سوم خرداد در دانشگاه علوم و فنون نیروی زمینی در شهر اصفهان، با تأکید بر ارتقای آمادگی و توانمندی‌های به روز رسانی شده رزمی و دفاعی گفت: امروز اگرچه امکان جنگ به ویژه در زمین از دشمن سلب شده است، اما در هیچ شرایطی از خطای محاسباتی دشمن غافل نیستیم. جهاد یک مسیر ادامه دار است و مادامی که دشمن با دندان‌های فشرده و قلب‌های مملو از کینه و عقده شکست‌ها و ناکامی‌ها در برابر ما صف‌آرایی کرده است، جهاد همچنان ادامه دارد.
سلامی خاطرنشان کرد: امنیت بخشی و امن‌سازی فضای کشور در شرایطی که شراره‌های آتش در سرزمین‌های دور و نزدیک اطرافمان زبانه می‌کشد، ارزش این جهاد را بیش از پیش روشن می‌کند. وی تصریح کرد: امروز هیچ قدرتی نه‌تن‌ها یارای تجاوز و تهاجم به این سرزمین را نخواهد داشت که فکر چنین عملی نیز در ذهن او هرگز پایدار نخواهد شد. فرمانده کل سپاه با تأکید بر بومی‌سازی و تولید انبوه قدرت رزمی و دفاعی و به‌روزرسانی آن در سپاه اظهار داشت: همه این قدرت، متعلق به مردم و در خدمت آنان و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی است. وی سپاه را خادم ملت و خار چشم دشمن و درهم شکننده اراده و برهم زننده دسیسه‌ها و سد راه تهدیدات او توصیف کرد و افزود: سپاه سپر بلا و دژ مستحکم و پناهگاه امن مردم است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار