مرگ مشکوک مرد برج ساز بررسی می‌شود
کد خبر: 1071595
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Uln
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

مرگ مشکوک مرد برج‌ساز که بر اثر مسمومیت دارویی به کام مرگ رفته‌بود، با شکایت فرزندانش از همسر صیغه‌ای وی بررسی می‌شود.
به گزارش جوان، چندی قبل مأموران پلیس تهران از مرگ مشکوک مرد میانسالی به نام کوروش در یکی از بیمارستان‌های شهر باخبر و راهی محل شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد آن مرد بر اثر مسمومیت دارویی به کام مرگ رفته‌است. جسد مرد میانسال به دستور قاضی شعبانی به پزشکی قانونی فرستاده شد و خانواده وی مورد تحقیق قرار گرفتند. پسر کوروش در توضیح به مأموران گفت: «پدرم وضع مالی خوبی داشت و برج‌ساز بود. او چند سال بعد از فوت مادرم با زنی آشنا شد و او را صیغه کرد. او هرازگاهی به خانه آن زن رفت و آمد داشت تا اینکه روز گذشته وقتی به خانه برگشت سردرد شدیدی داشت و یکباره حالش بد شد. وقتی او را به بیمارستان رساندیم تلاش‌ها بی‌فایده بود و او فوت کرد. به همسر صیغه‌ای پدرم مشکوک هستیم و احتمالاً او در مرگ پدرم نقش داشته‌است.»
بعد از این توضیحات زن میانسال به نام طاهره نیز مورد تحقیق قرار گرفت. آن زن در اظهاراتش گفت: «بعد از فوت شوهرم با کوروش آشنا شدم و با هم ازدواج موقت کردیم. او هرازگاهی به دیدنم می‌آمد تا اینکه روز گذشته وقتی وارد خانه شد گفت سردرد شدید دارد. برایش یک قرص مسکن آوردم، اما او بعد از خوردن دارو سردردش خوب نشد. کوروش خیلی بی‌تابی می‌کرد به همین خاطر از او خواستم به درمانگاه برویم، اما قبول نکرد. از او خواستم دراز بکشد و استراحت کند تا شاید آرام شود، اما خیلی بی‌قراری می‌کرد به همین خاطر بدون توجه به صحبت‌های من چند عدد قرص مسکن را یکباره خورد. از او خواستم بدون تجویز پزشک قرص استفاده نکند، اما بی‌فایده بود تا اینکه تصمیم گرفت به خانه‌اش برگردد. دوباره اصرار کردم با این حال بیرون نرود، اما گفت می‌خواهد همراه فرزندانش به بیمارستان برود. از او بی‌خبر بودم که ساعتی قبل متوجه شدم فوت کرده‌است. باور کنید حقیقت را می‌گویم و در مرگ او بی‌تقصیرم.»
بعد از ثبت این اظهارات تحقیقات در این زمینه در حالی‌که فرزندان کوروش مدعی هستند همسر صیغه‌ای پدرشان در این حادثه مقصر است ادامه دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار