دختربچه سرگردان به آغوش خانواده بازگشت
کد خبر: 1070607
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UVr
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

دختربچه ۹ ساله که بعد از خارج شدن از خانه‌شان در شرق تهران سوار اتوبوس شده و خودش را به شهر قدس در غرب تهران رسانده بود با تلاش پلیس به خانواده‌اش رسید.
سرهنگ غلامعلی نعمتی آزاد، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان قدس توضیح داد: روز گذشته شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و گفت که دختربچه‌ای خردسال را در خیابان دیده که سرگردان است و راه خانه‌شان را گم کرده است.
با حضور مأموران کلانتری‌۱۳ ابریشم دختربچه به اداره پلیس منتقل شد و تلاش برای یافتن خانواده‌اش به جریان افتاد. بررسی‌های اولیه نشان داد که دختربچه خیلی ترسیده و قادر به دادن مشخصات خانواده‌اش نیست. در شاخه دیگری از تحقیقات مشخصات طفل در اختیار کلانتری‌های قرار گرفت تا اگر خانواده‌ای گمشدن بچه‌شان را گزارش دادند از حضور این دختربچه با خبر شوند.
مأموران پلیس بعد از سی و دومین تماس خود متوجه شدند که اعضای خانواده‌ای در کلانتری‌۱۲۸ تهران نو در شرق تهران گم‌شدن دختربچه ۹‌ساله‌شان را به پلیس خبر داده‌اند. از آنجا که مشخصات طفل با بچه پیدا شده مطابقت داشت خانواده او به اداره پلیس دعوت شدند و بعد از احراز هویت مشخص شد کودک خردسال بدون اطلاع خانواده از خانه خارج و با توجه به نزدیکی خانه‌شان به ایستگاه اتوبوس، سوار اتوبوس شده و پس از رسیدن به میدان آزادی، سوار اتوبوس‌های شهرقدس شده و در شهرقدس پیاده شده بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار