شکستن زنجیر‌های وابستگی، راه مبارزه با استکبار
کد خبر: 1067661
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TkL
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
در مراسم «حماسه تسخیر، آغازگر پیشرفت» عنوان شد
رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس معتقد است، امریکایی‌ها قصد ایجاد آشوب و نارضایتی در میان مردم را دارند، لذا مبارزه با امریکا و خدمت‌رسانی به مردم و افزایش رضایتمندی می‌تواند راه مبارزه با آن‌ها باشد.

رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس معتقد است، امریکایی‌ها قصد ایجاد آشوب و نارضایتی در میان مردم را دارند، لذا مبارزه با امریکا و خدمت‌رسانی به مردم و افزایش رضایتمندی می‌تواند راه مبارزه با آن‌ها باشد.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجتبی ذوالنوری در مراسم «حماسه تسخیر، آغازگر پیشرفت» با بیان اینکه ۱۳ آبان مظهر و نماد خصومت نظام سلطه با ملت و نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مردم ما فراموش نمی‌کنند دشمن چه طراحی‌ها و توطئه‌هایی برای ساقط کردن نظام اسلامی و انقلاب مردم صورت داد و همگی واقف هستند که اینجا زمانی کانون فتنه و توطئه علیه آرمان‌های انقلاب بوده است.
وی با اشاره به اهمیت تسخیر لانه جاسوسی از منظر امام (ره)، یادآور شد: هر چه از آن زمان فاصله می‌گیریم و اقدامات دشمنان را می‌بینیم بر درستی و شایستگی اقدام آن زمان واقف می‌شویم، امروز مبارزه با امریکا ادامه دارد و تنها شکل آن تغییر کرده است، اما راهبرد‌ها همان است، چنانچه راهبرد جمهوری اسلامی نیز در مبارزه با آن‌ها همان است.
ذوالنوری ادامه داد: آن‌ها می‌خواهند ملت ما را به خود وابسته کنند، لذا امروز مبارزه با امریکا شکستن زنجیر‌های قطور وابستگی با آنهاست. آن‌ها قصد ایجاد آشوب و نارضایتی در میان مردم دارند، لذا مبارزه با امریکا و خدمت‌رسانی به مردم و افزایش رضایتمندی می‌تواند مبارزه با آن‌ها باشد.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه تصریح کرد: امروز دشمن به دنبال تفرقه و جنگ‌های داخلی میان مردم است، لذا امروز مبارزه با امریکا تقویت پیوستگی با ملت است. امریکا می‌خواهد بگوید تنها راه ما، مذاکره با آنهاست، لذا باید توانمندی‌های داخلی را تقویت کنیم.
این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه با بیان اینکه امروز القائات دشمن برای این است که بگویند اگر مردم فشار اقتصادی را تحمل می‌کنند و در حوزه صنایع داخلی ضعیف هستیم، به خاطر انقلاب و آرمان‌های انقلاب و پافشاری به آن است، در حالی که عکس این حقیقت دارد و هر بدبختی که در حوزه مسائل اقتصادی داریم به دلیل دوری از انقلاب است.
ذوالنوری در ادامه با اشاره به توانایی‌ها و موفقیت‌های کشورمان در ساخت صنایع و تجهیزات نظامی و ادوات آن و تسلیحات موشکی، هوافضا و زیردریایی که دنیا را متحیر کرده است، عنوان کرد: علت پیشرفت در حوزه دفاعی و نظامی دلبستگی به آرمان‌های انقلاب است.
رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه باید خط انقلاب اسلامی و انقلاب دوم یعنی تسخیر لانه جاسوسی را ادامه دهیم، خاطرنشان کرد: نباید به مردم آدرس غلط داد و باید بدانیم تحریم باعث چه پیشرفت‌هایی شده است و باید از دستاورد‌های خود در حوزه هسته‌ای در همه صنایع نیز استفاده کنیم.
عبدالحسین روح‌الامینی‌نجف‌آبادی نیز در این مراسم با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی، انقلاب دوم بود، گفت: اگر آن روز فاتحان لانه جاسوسی نبودند، امروز خط امام ادامه پیدا نمی‌کرد. امروز تعداد زیادی از جمع دویست‌و‌اندی که در تسخیر لانه جاسوسی حضور داشتند به شهادت رسیده‌اند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اگر انقلاب شکل نمی‌گرفت و به دنبال آن جریان مقاومت ایجاد نمی‌شد، اسرائیل تا بیروت و سایر کشور‌ها پیشروی کرده بود، عنوان کرد: امروز انقلاب ما در کل منطقه فراگیر شده و حزب‌الله و جریان مقاومت پایدار هستند و راه خود را ادامه می‌دهند که همان نهضت امام خمینی (ره) است.
در این مراسم از کتاب «روایت تسخیر» و سامانه اسناد لانه جاسوسی رونمایی به عمل آمد و از چهار چهره استکبارستیز نیز تقدیر و قدردانی شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار