قطب صنعت ايران، منتظر ورود استاندار جديدش
کد خبر: 1065653
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TDx
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹
"افشار فتح الهی" جدی ترین گزینه براي استانداری استان مرکزي
در حالي که استانداران براي حضور در پشت ميز خدمت، يکي يکي از طرف رييس جمهور معرفي و با مهر تاييد هيات وزيران، به سمت استان هاي مربوطه حرکت مي کنند، شنيده ها حاکيست "افشار فتح الهی" جدی ترین گزینه براي استانداری استان مرکزي به عنوان پایتخت صنعتی ایران است.

در شرايطي که استان مرکزي توانسته خود را در ليست صنعتی ترين استان هاي ايران و قطب اقتصاد کشور معرفي کند، حالا چشم انتظار ورود استاندار جديدش است.

در همين حال نام "دکتر افشار فتح الهی" به عنوان گزینه اصلی استانداری استان مرکزی روی میز هیات دولت به چشم مي خورد.

 

شنيده ها حکايت از آن دارد که در اولین جلسه هیات وزیران با حضور رئیس جمهور، قرار است دکتر افشار فتح الهی که در حوزه صنعت و تجارت و سیاست سوابق درخشان و تجربیات ارزنده اي در کارنامه خود دارد به عنوان استاندار جدید استان مرکزی به هیات وزیران معرفی شود.

 

در مورد دکتر فتح الهی بايد گفت که ايشان دارای تجربیات اجرایی و ایده پردازی در حوزه های مهم تولیدی، صنعتی، عمرانی و فرهنگی است.

همین اشراف به امور سنگ بنایی است برای انتخاب یک چهره ملی و جوان نخبه انقلابی در جهت توسعه و پیشرفت قطب مهم صنعتی کشور.

از جمله سوابق و تجارب مدیریتی کلان دکتر فتح الهی می توان به معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیر کل طرح ها و تامین مالی این وزارتخانه بعنوان متولی صنعت، تجارت و بازرگانی کشور اشاره کرد.

 

در خصوص اهمیت و سوق الجیشی این استااستان مرکزي در حوزه  فرهنگ و هنر در کشور نیز می توان خاطرنشان کرد، اين استان و شهرهای آن زادگاه علما و مراجع بزرگ و محل پرورش عالمان دینی است که نقش مهمی در اعتلای فرهنگ تشیع داشته است.

استان مرکزي از استان‌های مهم کشور است که به لحاظ صنعتی، ترانزیتی و فرهنگی از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است و انتخاب یک چهره ملی در حوزه صنعت معدن و تجارت برای این استان به همین علت می باشد .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار