وضعیت گذر آقا نورالله نجفی در شأن شهر تاریخی اصفهان نیست
کد خبر: 1065644
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TDo
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
معاون شهرسازی و معماری اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان :
محمد بناییان،در گفت‌وگو یی در خصوص آخرین وضعیت گذر آقا نورالله نجفی و ساماندهی اقدامات و تخریب‌‌های صورت‌‌گرفته در بافت تاریخی شرق میدان نقش‌‌‌جهان اظهار کرد: در این رابطه جلسات متعددی برگزار شده و در مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و مکاتبات بعدی آن بر تعیین تکلیف و ساماندهی تخریبات صورت گرفته تاکید شده است.

  

 به گزارش خبرنگار جوان انلاین اصفهان ؛با اینکه اولویت ما رفع مشکلات زیست محیطی ایجاد شده در این محدوده است اذعان داشت: عبور و مرور خودروهای متعدد، آلودگی و گرد و خاک ناشی از آن، مشکلاتی را برای اهالی محل و ساکنین آن منطقه به وجود آورده است.

    معاون شهرسازی و معماری اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: با توجه به اینکه این وضعیت در شأن شهر تاریخی اصفهان و مدم عزیز ساکن در آن محل نیست لذا مطابق با مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در صدد هستیم تا هر چه سریعتر این مسائل سامان یابد.

    بناییان گفت: براساس نقشه‌های ضمیمه این مصوبه تکلیف ما با خود گذر مشخص شد لذا با توجه به اینکه در مصوبه تاکید بر ارائه طرح توسط شهرداری شده است از شهرداری خواسته شد تا طرح کف‌سازی این گذر را ارائه کند.

    وی با بیان اینکه این اقدام انجام پذیرفته، نقشه‌ها نیز توسط شهرداری آماده شده است و فقط نیاز به یک سری جزئیات دارد ابراز امیدواری کرد: تا پس از ارسال نقشه‌ها و دریافت نظر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در این زمینه، در مرحله اول وضع موجود ساماندهی شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار