پل زائر تا پایانه مرزی مهران ۶ خطه می‌شود
کد خبر: 1064624
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SxM
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
به گفته معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام، برای تسهیل تردد زائران اربعین در سال‌های آینده، مسیر پل زائر تا پایانه مرزی مهران شش خطه می‌شود.

به گفته معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام، برای تسهیل تردد زائران اربعین در سال‌های آینده، مسیر پل زائر تا پایانه مرزی مهران شش خطه می‌شود.
محمدرضا رضایی معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با بیان اینکه برای توسعه راه‌های ارتباطی منتهی به مرز مهران، مسیر پل زائر تا پایانه مرزی به طول ۱۱ کیلومتر به کارفرمایی اداره کل راه و شهرسازی در حال شش خطه کردن است، گفت: بخش‌هایی از این پروژه هم اکنون در حال عملیات لایه‌های زیرسازی و روسازی است. وی افزود: با توجه به ترددی که از مهران به سمت مرز می‌شود، بهره‌برداری از این پروژه بسیار مهم است و در سال‌های آینده یکی از محور‌های شریانی پرتردد خواهد بود. معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام تصریح کرد: دیگر محور‌های منتهی به مرز مهران از جمله پنج مسیر پرتردد استان امسال در برنامه ایمن‌سازی قرار گرفته‌اند. رضایی تصریح کرد: اقدامات خوبی در این محور‌ها از جمله خط‌کشی، شانه‌سازی، روکش آسفالت، لکه‌گیری برای ایمن‌سازی این مسیر‌ها انجام شده است. وی گفت: پروژه‌های ایمن‌سازی در مسیر‌های ارتباطی استان امسال انجام شده و به موقع در ایام اربعین مورد استفاده قرار گرفتند. معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با اشاره به چهارخطه کردن مسیر ایلام به مهران، گفت: مسیر ایلام به مهران در سه مقطع به پیمانکار واگذار شده و بخش‌هایی از این پروژه در سنوات گذشته زیربار ترافیک رفته است. وی گفت: با توجه به اینکه بیشترین تردد استان از مسیر ایلام- مهران انجام می‌شود، بیشتر نقاط حادثه خیز با استفاده از جداکننده و چهارخطه کردن حذف شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار