نشست خنثی و بی‌خاصیت سازندگان «زخم‌کاری» با «ساترا»
کد خبر: 1056299
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qn5
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱
سیدمرتضی ذاکر

اولین جلسه از سلسله جلسات نقد سریال‌ها در پلتفرم‌های صوت و تصویر فراگیر با حضور برخی عوامل سریال زخم کاری در ساترا با تکرار مواضع چند روز اخیر طرفین و بدون هیچ نتیجه و تصمیمی برگزار شد.
به گزارش «جوان» به نقل از روابط عمومی ساترا، اولین جلسه از سلسله جلسات نقد سریال‌ها در پلتفرم‌های صوت و تصویر فراگیر با محوریت سریال «زخم کاری» با حضور وحید فرهمند، قائم مقام رئیس ساترا، علی‌اصغر پورمحمدی، محمدرضا تخت‌کشیان، تهیه‌کننده سریال «زخم کاری»؛ محمدحسین مهدویان کارگردان سریال «زخم کاری»، نماینده سازمان تولید فیلیمو، گروه‌های مردم‌نهاد حامی خانواده و منتقدان سینمایی و سریال‌ها برگزار شد.
در بخشی از این نشست وحید فرهمند، قائم‌مقام رئیس ساترا با اشاره به فرآیند صدور مجوز در ساترا با توجه به پخش سریال «زخم کاری» گفت: محوریت این جلسه ارزیابی بازخورد افکار عمومی نسبت به تولید سریال و بازخورد افکار عمومی و قشر نخبگانی نسبت به نوع تعامل و مواجهه ساترا با محتواست که آیا این مسیر باید بهبود پیدا کند و از حساسیت‌های خود بکاهد یا خیر! به هر حال موضوع مهم برای هر نهاد تنظیم‌گری، در نظر گرفتن منافع عمومی است. آنچه برای ساترا ملاک خواهد بود توقع جامعه از ساترا به عنوان یک نهاد تنظیم‌گر است که در قبال رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر و به طور خاص تولیدکنندگان محتوا باید از خود یک کنش نشان دهد.
محمدرضا تخت‌کشیان، تهیه‌کننده سریال «زخم کاری» نیز در ادامه جلسه گفت: وجود نظرات موافق و مخالف می‌تواند به بهتر شدن کیفیت آثار کمک کند، حتی در مواقعی که با برخی نظرات مخالف باشم، می‌توانیم باهم بحث کنیم و به یک نتیجه درست برسیم. ما وقتی با کارگزار‌های محترم ساترا آشنا شدیم و همکاری کردیم که نیمی از سریال را ساخته بودیم و فیلمنامه کامل بود. من می‌دانم برای کجا فیلم می‌سازم و در نهایت باید از نهادی مانند ساترا یا ارشاد مجوز بگیرم. تهیه‌کننده سریال «زخم کاری» بیان کرد: من نسبت به کاری که قصد انجام آن را دارم همواره متعهد هستم، هشت قسمت از سریال باقی مانده است و برای نقد دقیق‌تر باید اجازه دهیم تا کار به پایان برسد که ما با دریافت بازخوردها، از نظرات همه بهره‌مند و از نقاط قوت و ضعف خود مطلع شویم. طبیعتاً بعد از اتمام سریال عده‌ای از آن راضی هستند و برخی هم خوش‌شان نیامده است.
این جلسات در هفته‌های آینده با محوریت نقد و تحلیل سایر سریال‌ها و با استفاده از نظرات صاحبنظران و گروه‌های تخصصی که در این حوزه فعالیت دارند، برگزار می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار