تاخیر در تامین کامیون عامل تشدید کندی روند بارگیری و تخلیه کالا‌های اساسی
کد خبر: 1054026
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QCQ
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام وطیور ایران:
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران با اشاره به شرایط فعلی بازار نهاده‌های دامی گفت: کندی در فرآیند تامین کامیون در هفته‌های اخیر تایید در بارگیری و تخلیه کالا‌های اساسی از بنادر را تشدید نموده است.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران (اوندا)، محمد مهدی نهاوندی با اعلام این مطلب اظهار کرد: موضوع کمبود کامیون برای تخلیه نهاده‌های دامی در حال حاضر از عوامل اصلی تاخیر در بارگیری نهاده‌ها محسوب می‌گردد.
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام وطیور ایران تصریح کرد: با تخصیص بخشی از ارز مورد نیاز کالا‌های موجود در انبار‌ها برای تخلیه موجودی کالا‌های اساسی از بنادر در انتظار تامین کامیون هستیم.
نهاوندی با بیان این مطلب که رفع مشکل تامین کامیون برای تخلیه کالا‌های اساسی از بناد نیاز به توجه و پیگیری مسئولین ذیربط دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به اجرایی شدن طرح واردات اعتباری نهاده توسط واردکنندگان در آینده موضوع تامین ارز به عنوان یکی از مهمترین عوامل رسوب کالا‌های اساسی در بنادر برطرف می‌شود بنابراین لازم است تا اقدامات لازم جهت تامین کامیون برای حمل کالا‌های اساسی از بنادر به سراسر کشور صورت بگیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار