اقتدار کشور جرئت تجاوز را از دشمن گرفته است
کد خبر: 1050213
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PCv
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۶
نماینده، ولی فقیه در سپاه:

مشکلات امروز مردم بی عدالتی، تبعیض، اقتصادی و معیشت است، اما راه‌حل آن این است که دست به سوی مردم و توانمندی‌های خودمان دراز کنیم و باور کنیم ما همه چیز داریم و با سرمایه‌های انسانی، ملی و مادی موجود مشکلاتمان را حل کنیم.
به گزارش سپاه نیوز حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی، نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در جمع فرماندهان و مدیران ارشد نظامی و انتظامی استان اصفهان، اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی در اوج قدرت و اقتدار است اگر دشمن جرئت تجاوز پیدا نمی‌کند به خاطر این اقتدار است.
وی با تشریح وضعیت دشمن اظهار داشت: دشمن در وضعیت انفعال قرار دارد نه فعال، در وضعیت آسیب‌پذیری است نه آسیب‌رسانی، امروز وضعیت دشمن از همه جهات آسیب‌پذیر است و توان اداره مجموعه خودشان را ندارند اعتبار جهانی آن‌ها شکسته و ابهت ندارند، امروز دشمنی با امریکا ممکن است برای بعضی‌ها خطر داشته باشد، اما دوستی با امریکا قطعا کشنده است.
حجت الاسلام حاجی صادقی تصریح کرد: دشمن را بزرگ نبینید و بازی نخورید چرا که موضعش انفعال است، نیرو‌های انقلاب درجا‌های مختلف از موضع قوت سخن می‌گویند، رهبری از یک موضع بسیار قوی با استکبار برخورد می‌کند، چرا بعضی‌ها خودشان را باختند و تحت تأثیر القائات دشمن هستید؟ جبهه نیرو‌های انقلابی می‌گوید برای اینکه جنگ نشود باید محکم بود؛ دشمن گرگ صفت است و امروز انقلابی بودن مسئولان عامل جنگ نیست بلکه عامل امنیت است و دشمن جرئت تعرض ندارد. وی افزود: مشکلات امروز مردم بی عدالتی، تبعیض، اقتصادی و معیشت است، اما راه‌حل آن این است که دست به سوی مردم و توانمندی‌های خودمان دراز کنیم و باور کنیم ما همه چیز داریم و با سرمایه‌های انسانی، ملی و مادی موجود مشکلاتمان را حل کنیم.
حاجی صادقی با تشریح این موضوع که ما برای اینکه این انقلاب را در مقابل تهدیدات سخت و جنگ نرم نگهداری و حفظ کنیم تأکید داشت: ما نیاز به قوت درونی ایمان و قدرت نظامی داریم و در مراکز دانشگاهی باید این دوبال را با هم رشد دهیم. نماینده، ولی فقیه در سپاه با تشریح ابعاد رسالت سپاه پاسداران تأکید کرد: رسالت سپاه ثابت است و تغییر نمی‌کند و آن حفظ انقلاب و دستاورد‌های آن است و برای انجام این رسالت هر زمان در هر ماموریتی که اقتضا کند انجام وظیفه می‌کند و این که دشمنان ما دنبال این هستند که انقلاب را از درون دچار استحاله کنند، اما وظیفه پاسداری ما اقتضا می‌کند که در بصیرت و امید بخشی به مردم تلاش کنیم تا دولت اسلامی و انقلابی تشکیل و تداوم یابد.
حاجی صادقی در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه ما این است که در هر جا قرار داریم مجاهدت کنیم که پایه‌های انقلاب اسلامی محکم شود و به لطف الهی روز‌های خوشی در انتظار انقلاب اسلامی است و ما از این گردنه‌های سخت و دشوار عبور خواهیم کرد و خرمشهر‌های دیگری را به لطف الهی فتح خواهیم نمود

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار