کارکنان ناجا و خانواده هایشان مشارکت صد در صدی در انتخابات دارند
کد خبر: 1050103
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PB9
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
سردار بهرامی:
معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: کارکنان بصیر و انقلابی ناجا و خانواده‌های آنان مشارکتی همگانی و صددرصدی در انتخابات خواهند داشت.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار محمد بهرامی معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: بدون شک شرکت در انتخابات از مصادیق بارز عمل صالح و سبقت جستن در انجام عمل خیر است چراکه مشارکت حداکثری موجب تقویت و اقتدار نظام اسلامی و از طرفی دیگر سبب مأیوس کردن دشمنان ملت و خنثی کردن توطئه‌ها و نقشه‌های شوم آنان می‌شود.

وی افزود: حضرت امام ره و مقام معظم رهبری حضور در پای صندوق‌های رأی را یک تکلیف الهی می‌دانند و اگر قرار باشد امنیت و پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی تداوم داشته باشد راهش مشارکت آحاد مردم در انتخابات است.

بهرامی ادامه داد: با تدابیر و برنامه ریزی‌های صورت گرفته در جهت بصیرت افزایی کارکنان خدوم و انقلابی ناجا و خانواده‌های آنان و برگزاری نشست‌های روشنگری و فضاسازی و تولید محتوا‌های اثربخش؛ مشارکت کارکنان ناجا و خانواده‌های آنان به صورت همگانی و صددرصد خواهد بود.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: این در حالی است که کارکنان بصیر و زحمتکش ناجا وظیفه تأمین امنیت حوزه‌های اخذ رأی را نیز بر عهده خواهند داشت، اما با این حال در انجام این تکلیف الهی هم مصمم هستند و پا به پای ملت عزیز ایران اسلامی حماسه‌ای ماندگار را در روز بیست و هشت خرداد رقم خواهند زد.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار