اعطای تسهیلات ویژه به شرکت‌های دانش‌بنیان سمنان با هدف ایجاداشتغال پایدار
کد خبر: 1049023
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Otj
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴

مديرعامل شركت شــهرك‌هاي صنعتي سمنان از اعطاي تسهيلات ويژه به شركت‌هاي دانش‌بنيان به‌منظور استقرار در شهرك‌ها و نواحي صنعتي اين استان باهدف ايجاد توليد و اشتغال پايدار خبرداد.
حسن آل‌بويه سمنان مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي سمنان با اشاره به نام‌گذاري امسال به «سال توليد، پشتيباني‌ها و مانع‌زدايي‌ها»، گفت: با توجه به تفويض اختيار ابلاغ ‌شده در دستورالعمل سال‌جاري و تصويب موضوع در هيئت مديره اين شركت امسال، شركت‌هاي دانش‌بنيان از ۱۰ درصد تخفيف واگذاري زمين شهرك‌هاي صنعتي بهره‌مند مي‌شوند. وي تصريح كرد: اقساط حق بهره‌برداري از اراضي صنعتي براي شركت‌هاي دانش‌بنيان استان سمنان تا سقف ۴۸ ماه در نظر گرفته شده است. مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي سمنان با بيان اينكه شهرك‌ها و نواحي صنعتي مي‌توانند به‌عنوان بسترساز براي توسعه فناوري‌هاي صنعتي در كشور عمل كنند، افزود: شركت‌هاي دانش‌بنياني كه از لحاظ سطح فناوري و توسعه توليداتشان از سازوكار لازم برخوردار باشند، مي‌توانند از تسهيلات در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند. آل‌بويه واگذاري اراضي صنعتي به شركت‌هاي دانش‌بنيان و هايتك را يكي از برنامه‌هاي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران در سال جهش توليد، پشتيباني‌ها و مانع‌زدايي‌ها عنوان و تصريح كرد: شركت‌هاي فناور منجر به سوق‌ دهي صنعت به سمت بهره‌وري و رقابت پذيري بيشتر مي‌شوند.
وي تأكيد كرد: شركت‌هاي دانش‌بنيان و فناور به‌واسطه ظرفيت‌هاي علمي، داشتن ارزش‌افزوده و ارزآوري يكي از اركان بسترساز تحقق شعار سال به شمار مي‌روند كه نيازمند عزم جدي مسئولان براي توانمندسازي و حمايت همه‌جانبه هستند. مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي سمنان گفت: پنج واحد صنعتي و توليدي مستعد فناور با حمايت شركت شهرك‌ها صنعتي استان، طي سال ۹۹ موفق به گرفتن مجوز دانش‌بنيان شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار