استخدام پرستار کودک و نوزاد از مرکز معتبر در تهران
کد خبر: 1049006
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OtS
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲

رپورتاژ آگهی/ پیدا کردن مناسبترین فرد برای نگهداری از کودکان با توجه به اهمیت بالای سنین کودکی مسئله بسیار مهمی است. همین امر به دغدغه بسیاری از پدر و مادر های جوان تبدیل شده است.

استخدام پرستار کودک و نوزاد از مرکز معتبر در تهران

در زندگی شهرنشینی امروزه که در اکثر خانواده ها هم پدر و هم مادر شاغل هستند نیاز به پرستار کودک در زمان عدم والدین احساس می شود. بسیاری از افراد می توانند جوری برنامه ریزی کنند که حداقل یکی از پدر یا مادر در منزل کنار کودک بماند یا از افراد نزدیک در خانواده در زمان نبودشان کمک میگیرند. اما این مسئله برای همه امکان پذیر نیست.

معمولا دو راه برای این دسته از افراد باقی می ماند:

گذاشتن کودک در مهم کودک

استفاده از پرستار کودک خصوصی در منزل

مزیت این دو مورد این است که در هر دو مورد از کودک مراقبت می شود و به پدر و مادر اجازه داده می شود به کارهایشان برسند. از آن گذشته در هر دو مورد افراد حرفه ای که کارشان با کودکان است از آنها مراقبت می کنند که این امر می تواند باعث رشد بهتر کودکان شود.

اما مهد کودک و پرستار در منزل هر کدام نسبت به یکدیگر مزایایی دارند؛ مانند اینکه پرستاری در منزل برای پدر و مادر و خود کودک راحت تر است و پرستار خصوصی وقت بیشتری را میتواند با کودک سر کند و برای او مفید تر باشد. در مقابل در مهد کودک، کودکان می توانند دوست پیدا کردن و روابط اجتماعی بالاتری کسب کنند.

بسیاری از خانواده ها مهد را ترجیح می دهند و بسیاری پرستار در منزل را. اما مسئله مهم در هر دو مورد این است که کودک در دستان افراد مناسبی قرار گیرد تا بتوانند به بهترین شکل به تربیت و رشد او کمک کنند.

مراقبت و پرستاری از نوزاد

نوزادان به دلیل اینکه بسیار آسیب پذیر اند مراقبت از آنها به توجهی دو چندان نیاز دارد. فرد مراقب باید به صورت دائمی حواسش به نوزاد باشد و دقت زیادی داشته باشد. به طور کلی بهتر است برای پرستاری از نوزادان تا دو سال از مادریار استفاده شود. مادر یار کسی است که قبلا حتما تجربه مادر بودن را داشته و از مسائل نوزادی کاملا مطلع است و میتواند کمک مهمی به پدر و مادر باشد.

بسیاری از پدر و مادرهای جوان که اولین فرزندشان به دنیا می آید، در مراقبت از او تجربه ای ندارند و بری اینکه خیالشان راحت باشد اقدام به استخدام یک پرستار نوزاد عمدتا مادریار میکنند تا هم از کودک مراقبت کند و هم به پدر و مادر آموزش دهد. به این دلایل استخدام پرستار نوزاد در منزل تهران در سالهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

استخدام پرستار کودک و نوزاد از مرکز معتبر در تهران

مزایای پرستار خصوصی در منزل 

از جمله مزایای حضور مراقب خصوصی در منزل برای مراقبت از کودک میتوان موارد زیر را نام برد:

فراهم شدن وقت مناسب برای پدر و مادر جهت رسیدگی به کارهایشان

راحت بودن خیال والدین زیرا کودک در خانه می ماند

آموزش صحیح و مناسب کودکان توسط پرستار

رسیدگی به مسائل کودکان به بهترین شکل 

رسیدگی به امور منزل در صورت خواست والدین

قیمت پرستار خصوصی در منزل تهران

در شهر تهران تعداد افرادی که در سالهای اخیر به سمت خدمات پرستاری در منزل رو آورده اند بسیار زیاد است. به خصوص بعد از کرونا عده زیادی از مردم با این خدمات آشنا شدند و اکنون بیشتر از آنها استفاده می کنند. همین امر باعث شده تعداد پرستاران کودک و مراکز ارائه دهنده خدمات پرستاری کودک بسیار زیاد شود.

تعداد انتخاب زیاد گاهی کار را برای تصمیم گیری سخت می کند. چگونه از کسی که استخدام می کنم مطمئن باشم؟

راه های زیادی برای کسب اطمینان است؛ مانند توصیه یک آشنا یا اطلاع از نظر دیگران. در مورد مراکز ارائه دهنده خدمات معمولا نظارت وبی روی آنها می شود و برای همین آنها تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت انجام می دهند، فقط باید مطمئن بود که به سراغ یک مرکز معتبر رفت.

یکی از مراکز معتبر در زمینه انواع خدمات بالینی، درمانی و مراقبتی در منزل سها سنتر است. در زمینه خدمات مراقبتی سها در سه زمینه پرستاری از کودک، پرستاری از سالمند و پرستاری از بیمار فعالیت میکند. در سها پرستاران متخصص در هر یک از این زمینه ها وجود دارند که بتوانند به صورت تخصصی و حرفه ای به افراد کمک کنند.

شما میتوانید با مراجعه به آدرس https://sahacenter.com/costs/ از تمام قیمت های مرکز سها و قیمت خدمات مراقبت از کودک آن مطلع شوید.

برچسب ها: رپورتاژ آگهی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار