تنها راه نجات برخي‌هادوقطبي كردن جامعه در انتخابات است
کد خبر: 1048493
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OlB
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰

سرویس سیاسی جوان آنلاین: نماينده مردم زاهدان در مجلس با بيان اينكه شوراي نگهبان بايد اين اختيار را داشته باشد تا اگر كانديدايي به مردم دروغ گفت تا روز آخر بتواند آن نامزد را ردصلاحيت كند، تأكيد كرد كه تنها راه نجات برخي‌ها دوقطبي كردن فضاي جامعه در انتخابات است.
حسينعلي شهرياري نماينده مردم زاهدان در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به در پيش بودن سيزدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: متأسفانه پيش از اين كانديداهاي انتخابات رياست جمهوري در مناظره‌ها بيشتر نقاط منفي و نقاط ضعف يكديگر را بيان مي‌كردند و حتي بعضاً پا را فراتر می‌گذاشتند و كل نظام را زير سؤال مي‌بردند. اميدواريم كانديداها در اين دوره از انتخابات به جاي تخريب يكديگر و زير سؤال بردن نظام، توانمندي‌ها و برنامه‌هاي خود را براي رفع مشكلات مطرح كنند.
شهرياري خاطرنشان كرد: مطالبي كه كانديداها بيان مي‌كنند بر اساس يكسري برنامه‌ها باشد نه اينكه مثل رئيس‌جمهور فعلي بگويند من 100روزه مشكلات را حل مي‌كنم يا اينكه برجامي را تصويب مي‌كنم كه از فردا همه مشكلات اقتصادي كشور حل شود، بلكه بايد كانديداها براساس واقعيات موجود صحبت كنند و بگويند كه راه‌حل‌شان براي رفع مشكلات اقتصادي موجود چيست؟
وي افزود: متأسفانه در شبكه‌هاي اجتماعي يك عده راه مي‌افتند مطالبي را عليه يك فرد خاص مطرح مي‌كنند كه وقتي آن فرد كه اين مطالب در موردش مطرح شده هم اين اظهارات را تكذيب كند، تكذيب وي ديگر تأثير چنداني ندارد، بر همين اساس ضرورت دارد در اين مقطع حساس انتخابات، شبكه‌هاي اجتماعي مديريت شود.
شهرياري خاطرنشان كرد: شوراي نگهبان حتي تا روزهاي آخر بايد اين اختيار را داشته باشد كه اگر كانديدايي به مردم اطلاعات دروغ مي‌دهد و حرف‌هاي ناصوابي را مطرح مي‌كند و حتي تا روزهاي آخر بتواند آن كانديدا را ردصلاحيت و از دور انتخابات حذف كند و اگر اين اتفاقات مثبت بيفتد مي‌توان اميدوار بود كارهاي مثبتي انجام شود.
وي افزود: اظهارات آقاي ظريف و امثال اين موارد نشان‌دهنده آن است كه آقايان مي‌خواهند فضاي انتخابات را دوقطبي كنند. اين آقايان در اين هشت سال بد عمل كردند، خرابكاري كردند و به مردم دروغ گفتند و فكر مي‌كنند تنها راه نجات‌شان دوقطبي كردن فضاي جامعه در انتخابات است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار