حمایت از واحدهای تولیدی لازمه رونق اقتصادی است
کد خبر: 1044809
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nnl
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، به نقش بانک ها در حمایت از تولید و مانع زدایی ها اشاره کرد و گفت: با حمایت از واحدهای تولیدی باید به رونق اقتصاد و تحقق شعار سال کمک کرد.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، امروز(31فروردین) در دیدار با مدیر امور شعب بانک ملی لرستان اظهارداشت: شأن و منزلت در هر کاری خدمت به مردم بوده و وقف مردم شدن مهم ترین شأن و منزلت است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر اینکه همه مسوولان، کارکنان و کارمندان باید زمان کاری خود را وقف مردم کنند، افزود: مدیریت بانک ها نیز نیازمند وقف و خدمتگزاری به مردم است.

وی با تأکید بر ضرورت خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات، ادامه داد: برای تبیین و ترویج فرهنگ خدمتگزاری در جامعه نوع نگاه ها باید بازنگری و اصلاح شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در ادامه به وجود مشکلات اقتصادی در لرستان اشاره کرد و گفت: برای رفع این مشکلات باید از تولید و واحدهای تولیدی حمایت شود.

وی به نقش بانک ها در زمینه تحقق شعار سال تأکید کرد و گفت: برای حمایت از واحدهای تولیدی و تحقق شعار سال بانک ها باید نگاه جهادی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به وجود هزار و ۱۸۰ واحد تولیدی در لرستان، یادآور شد: ۳۰ درصد این واحدها (حدود ۳۵۰ واحد) تعطیل است و مابقی نیز زیر ۵۰ درصد فعال هستند.

وی با تأکید بر مانع زدایی ها و لزوم حمایت از تولید تأکید و خاطرنشان کرد: سه ماهه نخست سال جاری واحدهای دچار مشکل استان تعیین تکلیف شوند و در راستای حمایت از تولید تلاش شود.

برچسب ها: بانک ، تولید ، اقتصاد
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار