شمار بستری‌شدگان کرونایی مازندران در مرز ۴ رقمی شدن
کد خبر: 1042937
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NJZ
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۲۴۱ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۹۹۲ نفر رسید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: طی روز‌های اخیر شاهد افزایش شمار مبتلایان جدید و بستری‌شدگان کرونایی در استان هستیم که طی دو روز گذشته نگرانی‌ها به اوج خود رسید.

چهاردهمین ماه از شیوع ویروس کرونا با نگرانی‌های شیوع ویروس کرونای انگلیسی در شهر‌های مازندران به اوج خود رسید و دردسر‌ها کماکان نیز ادامه دارد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۰۰ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۱۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۸۰۳ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۵۰ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

موسوی بر رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی، توجه به فاصله‌گذاری‌های اجتماعی و پرهیز از نشست‌های خانوادگی تاکید کرد.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۸۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بیمار جدید بستری و ۲۳ بیمار هم ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۲۴۱ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۹۹۲ نفر رسید.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار