55 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی پرداخت شده است
کد خبر: 1038856
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MFk
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
فرماندار خرم آباد:
طولابی، با اشاره به پرداخت 55 میلیارد تومان تسهیلات ویژه کرونایی، گفت: این تسهیلات در قالب 11 هزار و 724 واحد صنفی پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، جعفر طولابی، امروز(28بهمن) در نشست مجازی با اصحاب رسانه در رابطه با شیوع موج چهارم کرونا، اظهار داشت: متناسب با شهرستان و استان لرستان بر اساس تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا آمادگی داریم محدودیت هایی که ابلاغ شود را اعمال کنیم.

فرماندار خرم آباد ادامه داد: در خصوص مبارزه با بیماری کرونا و در زمینه برگزاری مراسم عروسی و عزاداری در قالب مصوبات ستاد ملی کرونا و ستاد استانی متناسب با وضعیت شهرستان محدودیت هایی را اعمال می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر راه های ارتباطی کلیه آرمستان ها مسدود است و برای خودروهایی که در این مراسم شرکت می کنند، جرائمی از سوی راهنمایی رانندگی اعمال می شود.

طولابی با اشاره به ممنوعیت چاپ آگهی های مجالس ترحیم، بیان داشت: در این راستا مصوب شده است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نظارت کافی را داشته باشد.

وی در ادامه یادآور شد: در زمینه محدودیت حضور مداحان نیز مصوب شده است که تبلیغات اسلامی اقدامات لازم را داشته باشد و از حضور مداحان و بلندگوهای سیار جلوگیری نمایند.

فرماندار خرم آباد بیان داشت: هم اکنون با توجه به وضعیت زرد لرستان از نظر شیوع ویروس کرونا مصوب شده است که تالارها با یک سوم ظرفیت و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت فرهنگ سازی مقابله با ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد و گفت: با توجه به تهدیدی که در بحث سلامت جامعه وجود دارد مردم باید همراهی و همکاری لازم را برای کنترل و جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا انجام دهند.

طولابی با اشاره به پرداخت تسهیلات کرونایی، بیان داشت: در حال حاضر حدود 55 میلیارد تومان تسهیلات ویژه کرونایی در قالب 11 هزار و 724 واحد صنفی و با اشتغال حدود 8 هزار و 775 نفر در حوزه شهرستان خرم آباد پرداخت شده است و این تسهیلات ادامه دارد.  

وی با اشاره به پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، خاطرنشان کرد: به محض ابلاغ وزیر کشور در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر شروع کار انتخابات انجام می شود.

فرماندار خرم آباد یادآور شد: در این زمینه برگزاری انتخابات پیش رو پیش بینی های لازم صورت گرفته و مسائل تدارکاتی و پشتیبانی برای برگزاری انتخاباتی سالم مهیا است.

 

 

 

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار