کارگروه های جهادی در حوزه های علمیه تشکیل می شود
کد خبر: 1038570
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MB8
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
مسؤول دبیرخانه هماهنگی گروه های جهادی حوزه های علمیه:
حجت الاسلام علیخانی از تشکیل کارگروه های جهادی در حوزه های علمیه خبر داد و گفت: این اقدام با هدف هدفمند سازی خدمت رسانی مبلغان و روحانیت در زمان بحران است.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، حجت الاسلام ابوالفضل علیخانی، ظهر امروز در دیدار با مدیرحوزه علمیه لرستان، که در مرکز مدیریت حوزه علمیه استان برگزار شد، گفت: ایجاد کارگروه های جهادی در حوزه ها و مدارس علمیه کشور ضروری است.

مسؤول دبیرخانه هماهنگی گروه های جهادی حوزه های علمیه اظهار داشت: با تشکیل کارگروه های جهادی خدمت رسانی طلاب و مبلغان به مردم در زمان بحران هدفمند تر خواهد شد.

وی با اشاره به حضور طلاب و مبلغان در جمع مردم و خدمت رسانی در هر زمان که لازم باشد، یادآور شد:  طلاب و مبلغان همگام با سایر نیروهای جهادی در روزهای بحرانی و بروز مشکلات در خدمت رسانی به مردم در صحنه حاضر بوده و هستند.

حجت الاسلام عالیخانی بیان داشت: طلاب و مبلغان در روزهای سیل، زلزله و شیوع ویروس منحوس کرونا یاری گر مردم بوده و در کنار نیروهای جهادی همراه مردم بودند، خدمت رسانی روحانیت به مردم در جامعه تبیین شود.

وی با تأکید بر ضرورت تشکیل کارگروه رسانه ای برای انعکاس خدمت رسانی طلاب و مبلغان اذعان داشت: این اقدامات در زمینه نهادینه سازی حضور پر رنگ روحانیت در جامعه و خدمت رسانی به مردم مؤثر است.

مسئول دبیرخانه هماهنگی گروه های جهادی حوزه های علمیه یادآور شد: دوره های آموزشی و تخصصی فعالیت های جهادی و مشاوره های بالینی برای طلاب و مبلغان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام عالیخانی بیان کرد: این دوره های تخصصی به صورت متناوب و با هدف ارتقای دانش طلاب و مبلغان در فعالیت های جهادی برگزار خواهد شد.

برچسب ها: جهاد ، حوزه ، طلبه
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار