فرصت جدید شرکت عمران شهرجدید هشتگرد به مالکان مسکن مهر
کد خبر: 1035501
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LNd
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
نایب رییس شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اعلام کرد: متقاضیان مسکن مهر از امروز می توانند بدون تسویه حساب کامل با شرکت عمران، نسبت به خرید اقساطی واحد خود اقدام نمایند.

رافع ناصری فر گفت: تعدای از مالکان مسکن مهر مبلغی را به شرکت عمران بابت خدمات بدهکار هستند و تحویل واحد و فروش اقساطی آنها منوط به پرداخت این مبالغ بوده است که بر اساس تصمیم جدید هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در راستای تسهیل واگذاری به مالکان مقرر شده است این مبلغ را بعد از معرفی به بانک مسکن و انجام مراحل فروش اقساطی پرداخت نمایند.

وی افزود: این امکان برای متقاضیان مسکن مهر فراهم شده که قبل از تسویه حساب با شرکت عمران، میتوانند به کارگزاری مسکن مهر و بانک عامل جهت فروش اقساطی واحد خود اقدام و در نهایت پرداخت بدهی به شرکت را تا زمان تحویل واحد انجام دهند.

ناصری فر گفت: در گذشته مالکان باید این مبلغ را با شرکت عمران تسویه می کردند تا امکان معرفی به بانک و دریافت دفترچه تقسیط فراهم می شد که امروز برای ایجاد تسهیل برای مالکان مسکن مهر این مبلغ بعد از معرفی به بانک دریافت خواهد شد.

نایب رییس شرکت عمران شهرجدید هشتگرد با دعوت از مالکان مسکن مهر برای تعیین تکلیف بدهی خود افزود: با استفاده از شرایط به وجود آمده سعی کنند در حداقل زمان به دفتر کارگزاری مسکن‌مهر و سپس به بانک مراجعه نمایند.
ناصری فر گفت: در شهر جدید هشتگرد تعداد از مالکان هنوز برای تعیین تکلیف بدهی خود اقدام نکرده‌اند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار