در پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی، خط قرمزی برای رسیدگی نداریم
کد خبر: 1034678
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LAM
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
رئیس قوه قضائیه
آیت الله رئیسی درخصوص آخرین وضعیت پرونده اوکراینی گفت: درخصوص کلیه فروض و ادعا‌ها در این پرونده، تحقیقات مفصل کارشناسی انجام شده است و خط قرمزی برای رسیدگی به هیچ فرضیه نداریم.
سرویس جامعه جوان آنلاین: آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای عالی مسئولان قضائی در خصوص تحریم واکسن آمریکایی گفت: تدبیر رهبری در تحریم واکسن آمریکایی و انگلیسی، برای صیانت از جان مردم در برابر کسانی بود که بدون توجه به جان انسان‌ها، دنبال منافع خود بودند.

وی با بیان اینکه ایران، آزمایشگاه واکسن آمریکایی و انگلیسی نیست، گفت: واکسن ملی از افتخارات بزرگ مردم ایران است که اگر به تولید انبوه برسد همه ملت‌ها می‌توانند از ان بهره‌مند شوند. وقایع اخیرامریکا بروز ساختار ظالمانه آمریکا و نگاه‌های استکباری آن‌ها به مردم است. بدبخت، کسانی هستند که در داخل و یا منطقه سرنوشت خود را به امریکایی‌ها گره زده‌اند و آمریکا را قبله گاه خود می‌دانند.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: یکی از جلوه‌های اعتماد به نفس ملی، تولید واکسن ایرانی است. اعتماد به نفس ملی و فرهنگ «ما می‌توانیم»، زمینه ساز تمدن نوین اسلامی است. برخی مبتلا به ویروس خودتحقیری هستند که این ویروس اگر از ویروس کرونا خطرناک‌تر نباشد کمتر هم نیست.

رئیسی ادامه داد: ضدیت با فساد هزینه دارد و جیغ عده‌ای را درمیاورد، اما مبارزه با فساد را با کار عادلانه و حق مدارانه و روحیه انقلابی ادامه می‌دهیم.

آیت الله رئیسی در خصوص آخرین وضعیت پرونده اوکراینی گفت: در خصوص کلیه فروض و ادعا‌ها در این پرونده، تحقیقات مفصل کارشناسی، میدانی، بازسازی صحنه و ... صورت گرفته است. تحقیقات دادسرا تمام شده و پرونده در مراحل بعدی رسیدگی با جدیت دنبال خواهد شد. بر کشف حقیقت و دادرسی عادلانه تاکید داریم. خط قرمزی برای رسیدگی به هیچ فرضیه و در خصوص هیچ شخصی، نداریم. بعضی‌ها برای خوش آمد دیگران، جوری موضع می‌گیرند که انگار مطلع نیستند چه کار قابل تقدیری انجام شده است.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار