دانشگاه فرهنگیان مهم ترین رکن آموزش است
کد خبر: 1034168
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004L28
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
استاندار لرستان:
خادمی، دانشگاه فرهنگیان را مهم ترین رکن آموزش عنوان کرد و گفت: تقویت زیرساخت ها در دانشگاه برای تربیت و بالندگی نسل جامعه امروز ضروری است.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، سیدموسی خادمی، امروز(17دی) در نشست هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان لرستان اظهار داشت: : آموزش و پرورش پایه و اساس رشد علمی، اجتماعی و فرهنگی جامعه است.

استاندار لرستان از دانشگاه به عنوان منبع تأمین نیروی انسانی و معلم یاد کرد و افزود: دانشگاه فرهنگیان مهم ترین رکن آموزش است.

وی بر ضرورت تقویت سیستم آموزشی تأکید کرد و گفت: این مهم برای تربیت و بالندگی نسل جامعه امروز ضروری بوده و باید زیرساخت ها تقویت شوند.

خادمی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه خروجی دانشگاه فرهنگیان در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد، ارتقا جایگاه دانشگاه فرهنگیان در سطح کشور و استان ضروی است.

وی بیان کرد: همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی در رفع مشکلات حوزه تعلیم و تربیت از دیگر اقدامات اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار لرستان با اشاره به کمبود فضای اداری در لرستان، اظهار داشت: در دوره‌ای که منابع مالی وجود داشته، ساختمان سازی انجام نشده است به همین علت با کمبود فضای اداری روبرو هستیم.

گفتنی است، در پایان برای اختصاص ۲۲ هکتار زمین در منطقه کمالوند جهت تاسیس دانشگاه فرهنگیان را صادر کرد و تصمیم نهایی پس از طی مراحل قانونی و ارسال صورتجلسه به تهران، اتخاذ خواهد شد.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار