سازندگی اقتصادی هدف جمهوری اسلامی ایران است
کد خبر: 1033365
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KpB
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی، هدف جمهوری اسلامی ایران را سازندگی اقتصادی عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به هدف تلاش مضاعف اقتصادی ضروری است.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی، در بازدید از کارخانه داروسازی بایر افلاک ازنا اظهارداشت: هر شغلی در کشور ایجاد شود، تیری به سمت دشمن پرتاب شده است و برای رسیدن به هدف یک گام نزدیکتر شده ایم.

نماینده ولی فقیه در لرستان از اهداف برپایی جمهوری اسلامی را رسیدن به استقلال در همه عرصه ها عنوان کرد و افزود: از جمله استقلال اقتصادی و در منظومه اقتصادی امام تکیه بر دانش دانشمندان ایران اسلامی و بهره گیری از منابع طبیعی داخلی راه رسیدن به استقلال اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه دشمن در این سال ها تمام توان، ابزارها و روش های خود را به کار گرفته است تا مردم ما به استقلال اقتصادی دسترسی پیدا نکند، بیان داشت: هدف دشمن ناتوان نشان دادن جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی هدف دشمن را تخریب اقتصاد نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: هدف ما سازندگی اقتصاد است و باید با تلاش مضاعف سازندگی اقتصادی را فراهم کنیم.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه یک هماوردی با دشمن در حوزه اقتصاد داریم و به یاری خدا و با اتکا به ظرفیت داخلی پیروز خواهیم شد، یادآور شد: آنچه امروز از کارخانه داروسازی بایر افلاک مشاهده کردم، این بود که با تکیه بر منابع ملی و توان و دانش می توانیم سازندگی اقتصادی فراهم آوریم.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه تلاش در جهت افزایش تولید و ایجاد اشتغال تیری به سمت دشمن است که به هدف نشسته است، تأکید کرد: مجموعه های فعال در کشور در خدمت استقلال مردم بوده و رشد دانشمندان مایه سرافرازی است.

 

برچسب ها: اقتصاد ، دشمن ، توان داخلی
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار